Ana Sayfa » Haber » 2011 Cebit fuarı 6-9 Ekim arası

2011 Cebit fuarı 6-9 Ekim arası

” Gelecek Bilişimle Gelecek ” Sloganı ile fuarın açılışını Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Yaptı. Cebit Bilişim ve Teknoloji Fuarında birbirinden ilginç ve Teknolojik ürünler stantdaki yerini aldı.Avrasya’nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia bugün başladı.

6-9 Ekim 2011 tarihleri arasında, 4 gün boyunca, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan FUAR, 12. yılında “Fuar” ve “Zirve”yi bir araya getirerek eş zamanlı olarak ilk kez “CeBIT Sinerji Zirvesi” ile açıldı.

Her zamanki gibi TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi yapılacak olan Cebit fuarı hakkında daha fazla bilgiye http://www.cebitbilisim.com/tr adresinde ulaşabilirsiniz.
Online kayıt olmak için bu adresi kullanabilirsiniz; http://www.cebitbilisim.com/tr/online_kayit.html
Ayrıca buradan kayıt olarak, ulaşım sponsoru Onur Air’den %20 indirim kodu kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Apple'ın kurucusu steve Jobs öldü başlıklı makalemizde Apple'ın, Apple'ın kurucusu ve Steve Jobs hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


9 + 6 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Steve Jobs’ın Hayatı

Efsane Buluşların Sahibi olan Apple Kurucusu Steve Jobs, ne yazık ki öldü. Hayatı Boyunca Sürekli Başarılı Buluşları İle Teknolojiyi daima...

Kapat