Ana Sayfa » 2011 » Nisan

Monthly Archives: Nisan 2011

Kalbimin Tapusu Hediyesi İsteyen herkeze BEDAVA > Bu Fırsat Kaçmaz

Piyasada 30TL ile 50 TL arasında değişen fiyatlara satılan Kalbimin Tapusu, Web Dünyamızdan İsteyen herkeze BEDAVA Evet hiç bir ücret ödemeden herkeze göderiyoruz. Sizde sevgilinize kabinizin tapusunu teslim edeek onu mutlu edebilir yada süpriz yapabilirsiniz. Bir çok internet sitesinde ya da hediyelik eşya satan alışveriş sitelerinde görmüşsünüzdür hepsinde 30TL ile 50 TL arasında satılmakta Bizden Size Bir hediye olsun diyor ve İsteyen ...

Devamı »

Web Dünyamız Twitter’da

Evet Hızla gelişmeye ve daha çok içerik  kazanmaya devam eden WebDünyamız şimdi Twittir’da, Web Dünyamızda yayınlanan tüm yazılarımızı Twitter’dan takip edebilirsiniz. Çok Yakında Hediyeli yarışmalarımız ve anketlerimizle Sizlerleyiz…. bizi takip edin kazanın.

Devamı »

Ülkelerin barkod kodları

Alışverişlerinizi bilinçli bir şekilde yaıyrsanız ve almış olduğunuz ürünün hangi ülkeye ait olduğu merak ediyorsanız tam size göre ait haber. Satın aldığınız ürünün hangi ülkeye ayit olduğunu öğrenmek için ürünün üzerinde yeralan barkod da ülkenin kodu yazıyor onu kontrol edip alabilirsiniz, Pek çok ülkenin barkod kodunu öğrenmek için buradan yararlanabilirsiniz.

Devamı »

Kağıttan ince çelikten 10 kat daha güçlü bir süper madde üretildi

* İngiliz bilim adamları kağıttan ince olan ve aynı zamanda çelikten 10 kat daha güçlü bir madde ürettiler.Kağıttan ince ve çalikten 10 kat sağlam olan bu maddenin adı “grafen kağıdı” çelikten 10 kat sağlam olmasına rağmen çok daha hafif ve esnek olduğu belirtildi, işte Ayrıntılar…

Devamı »

İşte Lamborghini Aventador LP700-4’ün Reklam filmi

100 km hıza 2,9 saniyede çıkabilen Lamborghini’nin yeni silahı Aventador LP 700-4 görenlerin içini eritiyor resmen. Birçok araba Reklam filmini izlek hepsi klasik gibi ama ben birde bunu görün derim…. Lamborghini’nin son reklam filmini görmek ister misiniz…

Devamı »

Daktilo üretimi artık bitti

Yılların eskitemedği denir ya işte öyle bir şey di bu daktilo… Çocukluğumda heryerde,herkezde vardı şimdi ise görünmez oldu… zamanla Yerini bilgisayara kaptıran Daktiloların fabrikaları da tek tek kapandı ve Son daktilo fabrikası da kapısına kilit vurdu.Bir zamanların en ünlü yazım aracı olan daklito da teknolojiye yenildi.

Devamı »

TTNET Araç Çubuğu

Yani artık sonunda yaptılar diyebileceğim,çok geç te olsa bu hizmeti verdi TTNET. TTNET müşterilerine ücretsiz sunulan TTNET Araç Çubuğu ile TTNET kota bilgilerinize (En güzeli bu olsa gerek), Fatura bilgilerine ve TTNET’in diğer hizmetleri olan TTNET Müzik, TTNET WiFi, TTNET Oyun, TTNET Vitamin, TTNET Güvenlik ve Nette Çocuk Var gibi hizmetlerine çok hızlı ulaşabileceksiniz.

Devamı »

TTNET Kampanyaları

TTnet üyelerine öze olarak anlaşmalı alışveriş Mağaza ve sitelerinde  %50 ye varan özel indirimler sunuyor. Crysis 2 , Teknosa, Hesiburada gibi birçok yerde TTnet üyelerine özel indirimler sunulmakta.

Devamı »

YouTube da en çok izlenen video

YouTube da en çok izlenen video

Video izleme sitesinin devlerinden Youtube’ da sizce en çok izlenen video hangisidir… işte video nun ayrıntıları….

Devamı »

Samsung Wave 2 Fiyatı ve Özellikleri

Teknolojinin Kaliteli isimlerinde Samsung Telefonlarında da gerçekten çok iyi üstelik Android yazılımını kullanıyor. Android diğer Mobil yazılımlara nazaran gerçekten çok kaliteli bir mobil işletim sistemidir. Tam 1 Ghz hızındaki işlemcisi ile çok başarılı olan Samsung  S 8530Wave II‘nin özellikleri ve fiyatı….

Devamı »
Scroll To Top