Ana Sayfa » 2011 » Eylül

Monthly Archives: Eylül 2011

iPhone 5’in çıkış tarihi belli oldu

Aylardır merakla beklenen hatta İphone 4 çıkmadan dedikodusu yayılan iphone5 in kullanıcı ile buluşma günü geldi. İşte Apple’ın son oyuncağı iPhone 5’in duyurulacağı resmi tarih….

Devamı »

Tizen OS Geliyor

Mobil işletim sistemleri gün geçtikçe çok cazip bir yatırım haline geliyor. Daha önceden Samsung ve Intel ortaklığında hazırlanan MeeGO mobil işletim sisteminin yerine başka Alması düşünülen, çok daha gelişmiş olan Tizen OS duyuruldu.

Devamı »

James Bond’un son filmi İstanbul’da başlayacak

Serisinin Son filmi olarak çekilecek olan 007 James Bond Filmi 2012’de vizyona girecek. Film, James Bond serisinin 50’nci yılı nedeniyle özel önem taşıyor. Üstelik Bu Film Türkiyede çekilince daha da önem kazanmış durumda. 007 James Bond Filmi Sadece istenbulda değil ege ve karadenizdeki tarihi alanlarda da çekimini sürdürecek.

Devamı »

Google 13 Yaşında

Hani derler ya herşey basit bir işle başlar diye. Şuanda Bilgisayarımızda internetin olup olmadığını bile “Google geliyomu..” diye dener olduk. ilk başta Basit bir arama sayfası ile başladı google tam 13 yıl önce, şimdi ise dünyadaki milyonlarca insanın hayatının bir parçası haline geldi.

Devamı »

HP’yi artık kadın CEO yönetecek

120 milyar dolarlık HP’yi artık kadın CEO yönetecek eBay’in eski CEO’su olan Whitman, sert eleştiriler alan ve işine son verilen Leo Apotheker’in yerini alacak alacak olan isim için HP, yeni CEO’su ve Başkanı olarak Meg Whitman’ı atadı.

Devamı »

Facebook’ta en çok oynanan oyunlar

Facebook  Hayatımıza bir girdi pir girdi adeta, sadece türkiyede değil dünyada çok fazla tutuldu ve tabiki böyle bu derece fazla bağımlılık yapmasının büyük nedenlerinden biride aslında içerisindeki oyunları. Hatta şuna eminimki normal paylaşımdan çok oyun için üye olanlar vardır. işte Araştırmacı olarak Facebook ta ençok hangi oyunlar oynanıyor bunu araştırdım ve Facebooktaki ilk 20 oyunu oynayan sayıları ile listesi sizlerle.

Devamı »

Samsung, Apple’ı yine Geride Bıraktı

Apple Samsung’u birçok köşeden sıkıştırmasına rağmen yılmayan Samsung Liderliği kaybetmedi.Yapılan Pazararaştırmalarına göre Avrupa’daki akıllı telefon satışlarında Samsung Apple’ı geride bırakmayı başardı.Galaxy S II ile birlikte güçlü bir yükseliş kazanan Samsung’un 4.8 milyon akıllı telefon sattığı, Apple’ın ise 4.6 milyon adette kaldığı belirtildi.

Devamı »

Fifa 2012 Demo İndir | Hemen Test et

Merakla beklenen futbol tutkunlarının vazgeçilmezi olan Fifa 12′nin demo sürümü yayımlandı. Ea Sports tarafından geliştirilen ve En çok sevilen oyunlarda adının dillerden hiç düşmediği Fifa şimdi 2012 si ile yeniden geliyor. Çıkmadan önce söylentileri yayılan Fifa 2012 deki gerçek dünyaya yakın fizik kurallarının uygulanacağı söylenmişti. Bakalım Demo da nasılmış. Haydi hemen test etmeye…

Devamı »

Windows 8 indir , Hemen Test et

Windows 8’i indirin! Hemen Test edin. Windows 8’in Geliştiriciler için Önizleme sürümü yayınlandı. Sizde Windows 8 i Hemen İndirip test edebilirsiniz.İlk özellklerini, arayüzünü ve hızını test edin.Kurulum için gerekli .iso dosyalarını indirip kuruluma başlayabilirsiniz.

Devamı »

Facebook Empires Allies oyunu

Facebook Oyun tutkusundan söz etmeye gerek yok ,En sevilen oyunların mucidi olan Zynga dan Mükemmel bir oyun daha, kurtulun artık sürekli didinmekten üretmekten artık güçlenme ve savaşma vakti gelmedimi… Zynga Facebook’ta Strateji severleri çok sevindirecek bir bir oyunla karşımızda, Zynga’nın Yeni strateji oyunu Empires Allies artık sizi savaşa davet ediyor…

Devamı »
Scroll To Top