Ana Sayfa » 2011 » Ekim

Monthly Archives: Ekim 2011

Yapay zekanın mucidi John McCarthy hayatını kaybetti

Steve Jobs’ın Ölümü Teknoloji Dünyasını derinden üzmüşken üzerine Dennis Ritcihe’nin ölümü teknoloji dünyasını tekrar derinden sarstı.

Devamı »

İp Atlayan Otomobil

Biri size ip atlayan otomobil gördüm deseydi acaba inanırmıydınız…Bence güler geçerdiniz. İşte Bir Grup insan bunu başarmış ve bir araba modifiye ederek ip atlayan otomobil hayalini gerçekleştirmiş. İşte Video…

Devamı »

Samsung Galaxy Note, Reklam Videosu

Güney Kore’lin teknoloji devlerinden Samsung ürettiği birbirinden güzel Akıllı Telefon Ve Tablatlerden Sonra Tablet ile Akıllı Telefon arasında kararsız kalanlar için Mükemmel bir ürün olan Galaxy Note’u piyasaya Sürüyor.İşte Reklam Videosu…

Devamı »

Android’in yapay zeka asistanı: Iris

Akıllı Telefonlarında ilkler,i başlatan Apple’ın yeni iPhone’u iPhone 4S için özel olarak tasarladığı yapay zeka asistanı Apple için büyük farklardan biriydi ki Android Bu Büyük uygulama için geride kalmadan hemen ırıs adlı yazılımı ile cevap verir nitelikte yapay zeka asistanı yazılımını yayınladı.

Devamı »

Microsoft Office 2007 SP3 yayınlandı!

Microsoft Office 2007 için SP3 Microsoft tarafından yayınlandı.Microsoft Nisan 2012’de resmi olarak desteğini sona erdireceği Office 2007 için son büyük güncelleme olacak. Microsoft Office 2007 Service Pack 3’ü Buradan İndirebilirsiniz.

Devamı »

Akıllı Telefon Liderliği Şimdilik Samsung’da

Açıklanan Bilgilere göre  akıllı telefonların sevkiyat rakamlarına bakıldığında liderlik değişmiş olarak görülüyor.Haberlere göre 2011 Yılının ilk çeyreğinde 20 milyona yakın akıllı telefon sevkiyatı yapan Samsung, aynı dönemde 17 milyon iPhone satan Apple’ı geride bırakarak liderlik koltuğuna oturdu.

Devamı »

İ Pad 2 Turkcell avantajlı fiyatlarıyla Satışta

Turkcell çok güzel bir reklam ile Tanıtımını yaptığı Apple iPad 2’leri, mobil internet paketleri ile birlikte 3G destekli olan Apple iPad 2’leri satmaya başladı. Teknoloji tutkunları olarak , tüm iPad 2 Wi-Fi + 3G modellerine 24 aylık ödemelerle çok uygun fiyatlara ya da peşin olarak, tercih ettiğiniz avantajlı mobil internet paketi ile birlikte sahip olabilirsiniz.

Devamı »

Zynga Mafia Wars 2 oyunu

Facebook’un oyun devi Zynga, bu zamana kadar çıkarttığı her oyunla adından söz ettirmeyi başardı.Şimdi de Sıra Mafia Wars 2 ‘de. ” İmparatorluğunu inşa et İntikam al.” sloganı ile gelen Mafia Wars 2 kendisinden çok söz ettirecek gibi. Zynga, Mafia Wars 2 ile kullanıcılarını diğer oyunlarında olduğu gibi bir senaryoyla yönlendirerek, kendi suç imparatorluklarını kurmanın yollarını gösterecek.

Devamı »

2011 Cebit fuarı 6-9 Ekim arası

” Gelecek Bilişimle Gelecek ” Sloganı ile fuarın açılışını Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Yaptı. Cebit Bilişim ve Teknoloji Fuarında birbirinden ilginç ve Teknolojik ürünler stantdaki yerini aldı.Avrasya’nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia bugün başladı.

Devamı »

Steve Jobs’ın Hayatı

Efsane Buluşların Sahibi olan Apple Kurucusu Steve Jobs, ne yazık ki öldü. Hayatı Boyunca Sürekli Başarılı Buluşları İle Teknolojiyi daima önde tutan Steve Jobsın O Başarılı hayatı…

Devamı »
Scroll To Top