Ana Sayfa » 2012 » Mart

Monthly Archives: Mart 2012

Adobe Photoshop CS6 Beta indir

Merakla beklenen Photoshop CS6’nın yayınlanmasına az kalmışken Adobe, ürünün Beta sürümünü yayınladı.Photoshop CS6 ile gelen yeniliklerden bazıları ise şöyle;

Devamı »

Google Drive

İnternetin devi Google’ın Google Drive isimli online depolama alanını kullanıcılarına sunup sunmayacağı bir süredir konuşulıyordu.internetde’da yer alan dedikodulara göre Google gerçekten de böyle bir servisi kullanıcılara sunmayı planlıyor.

Devamı »

Sinemalarda Bu hafta (30.03.2012)

Bu hafta toplamda 5 yeni film vizyona girecek bunlardan biri yerli film.TİTANLARIN ÖFKESİ , ŞANSA BAK , BÜYÜK MÜCİZE, KAOS, PAMUK PRENSES’İN MACERALARI,  işte birbirinde güzel 5 Film açıklamaları ve Fragmanları…

Devamı »

Domates Suyu Birçok Derde Deva

Uzmanlar domates suyunun birçok hastalığın doğal reçetesi olduğunu söylüyor.Bol ve çeşitli vitaminleri, mineralleri ve faydalı organik asitleri ile tıbbi değeri çok yüksek bir sebze olan domatesin, vücuda kükürt, fosfor ve organik sodyum verdiğini vurgulayan uzmanlar, bir domatesteki C vitamininin, tavsiye edilen günlük miktarın yüzde 50 sinden fazla olduğunu bildiriyor.

Devamı »

Evliliğin ilk Haftasında :)

Evlenmeyi düşünenleri ya da Evliliğin ilk Haftasında olanlar için geçerli olur baştan aşağı okuduğunuzda yazanlar…peki ya ilk cicim ayları geçince,  ne oluyor sizce ?  işte ozaman birde tersten okuyun  yazanları 🙂

Devamı »

Angry Birds Space Oyunu çıktı

Angry Birds’ün merakla beklenen yeni oyunu “Space” çıktı. Kızgın kuşlar, bu kez yumurtalarını çalan uzaylı domuzlarla mücadele edecek. İlk oyunuyla “popülerliğin” sınırlarını aşan Angry Birds’ün yeni oyununun iPhone, iPad, iPod Touch, Android, Mac ve PC versiyonları yayınlandı.

Devamı »

Webdunyamiz.com 1 Yaşında

Happy Birthday Web Dünyamız… Bundan Tam 1 yıl önce 27 Mart Günü Akşamı büyük düşünceler ve Büyük emekler ile yayınlanan sitemizin ilk yaşını doldurmuş bulunuyoruz. 27 Mart Günü aynı zamanda Benimde Doğum günüm 🙂 olduğundan Özel Bir günde yayınlanan sitemizde Şuanda…

Devamı »

6 milyon kibrit çöpü ve 16 yıl

Kibritden ev yapan gemi yapan gördüm ama bu kadar uzun süreni hiç görmemiştim,Tam 16 yıl boyunca Bulgaristan’ın en büyük ve en ünlü Ortadoks manastırı olan Rila Manastırı’nın kopyasını yapan Plamen Ignatov adlı sanatçının eseri şuan Bulgaristan Arkeoloji Müzesi’nde sergileniyor.İşte görüntüleri.

Devamı »

Kurtlar Vadisi’ni de oyunculuğu da bırakıyor!

Türkiye’nin en uzun süre lider neredeyse tek dizi olan ve reytingleri hep üst seviyede kalan Kurtlar Vadisi’nde sozon sonu üzücü bir ayrılık olacak.    

Devamı »

Yandex ,yeni arama motoru

Rusyanın lider arama motoru olarak kullanılan Yandex, Türkiye’deki kullanıcılarına İnternet’te aramanın yanı sıra haberler, e-posta gibi birçok farklı İnternet servisi sunmaya başladı.Rusya pazarında ilk sırada ve comScore verilerine göre dünyanın 7. büyük arama motoru olan Yandex,bazı konularda çok iddalı olarak Türkiyeden hizmete başladı.En çok gözüme çarpan yanı ise Mail hizmeti oldu.

Devamı »
Scroll To Top