Ana Sayfa » 2012 » Nisan

Monthly Archives: Nisan 2012

TTNET Genç Yeteneklerin Yanında!

TTNET’in “Yeteneğe Destek, Yaratıcı Ekonomiye Destek Projesi”yle, gençlerimiz yeni kariyer firsatlarını keşfediyor.

Devamı »

TÜRKİYE’YE SİBER SALDIRI MI YAPILDI

Geçen günlerde tüm Türkiye’de Akşam Saatlerinde yaşanan internet kesintisi aslında bir hacker saldırısı mıydı… Olayı üstlenen Hacker grubu ne Söyledi… Buna karşılık TTNET ne açıklamada Bulundu…  işte Ayrıntılar.

Devamı »

Android 4.0.3 Güncelleme videosu

Kısa bir süre önce dağıtılmaya başlanan Ice Cream Sandwich güncellemesinin Türkiye için ne zaman Aktif olacak diye Merakla gözümüz yollarda beklerken Sonunda Samsung Galaxy S 2 için güncelleme geldi ve Hemen Güncelledim 🙂 ve güncelleme işlemi daha önceki yazımızda paylaştığımız gibi gayat kolay fakat yinede Videosunu çekip yayınlamak istedik.

Devamı »

Crysis 3 Trailer HD izle

Daha Önce Hakkında ayrıntılı Bilgilerini verdiğimiz Crysis 3 2013 de Yayınlanacağını Belirtmiştik. İşte şimdi Crysis 3’ün Firagmanı Yayınlandı. HD Kalitesinde merakla beklediğimiz Crysis 3’ü Video Dünyamızdan İzleyebilirsiniz.

Devamı »

Samsung Galaxy S II için Android 4.0.3 güncellemesi Çıktı

Kısa bir süre önce dağıtılmaya başlanan Ice Cream Sandwich güncellemesinin Türkiye için nezaman Aktif olacak diye Merakla gözümüz yollarda beklerken Sonunda Samsung Galaxy S 2 Türkiye kullanıcıları için (Bende Merakla Bekliyordum.) sevindirici haber sonunda geldi. Samsung Galaxy S II yani Galaxy S II i9100 için Android 4.0.3 I9100XWLP7 sürümünü olan Ice Cream Sandwich güncellemesi Türkiye’de resmi olarak Kies’te yayınlandı.

Devamı »

Crysis 3 Geliyor

Crytek‘in En Sevilen Oyunlarından Olan Crysis serisinin üçüncüsü olan Crysis 3‘ü Duyurdu. Oyun Severlerin dünyasının en önemli bilimkurgu oyunu olan Crysis serisinin yeni yapımı Crysis 3, sahne olarak 2047 yılında ve Crysis 2‘de ki gibi yıkılmış bir New York’da geçiyor.

Devamı »

Twitter’da Takipçi Yiyen Böcek

Son zamanlarda çok konuşulan Söz konusu Bu böcek, siz farkında olmadan takip ettiğiniz kişi, marka ve kurumları ‘takip etmeyi bırak’ seçeneğini aktive ederek takip listenizin dışında bırakıyor. Twitter, söz konusu böceğin mağduru olan kullanıcıların, Yardım Merkezi sayfasına giderek, takip ettikleri kişilerin listesinde bulunup bulunmadıklarını kontrol etmelerini istedi.

Devamı »

Facebook Messenger İndir

Facebook’un mobilden sonra PC’ler için hazırladığı Facebook Messenger resmileşti.Facebook Arkadaş listenizle her an Bilgisayarınızdan Ya da Telefonunuzdan yazışmak isterseniz hemen Facebook Messenger uygulamasını indirip Kullanmakay başlayabilirsiniz.

Devamı »

Spartacus’te ‘Eledim eledim’ Türküsü

Tüm dünyayı kasıp kavuran ve tarihteki ilk köle isyanını konu alan,Amerika’da yayınlanan ve büyük ilgi gören ‘Spartacus’ adlı televizyon dizisinin 2. sezonu olan ‘Spartacus Vengeance (İntikam)’ son kısmında ‘Eledim eledim’ türküsü.

Devamı »

Ev İşi Yap, Zayıfla !

Egzersiz yapmak için illa ki spor salonuna giderek para harcamaya gerek yok. Uzmanlar biçimi ne olursa olsun esas önemli olanın hareket etmek olduğu görüşünde. Ev işleri de metabolizmayı canlandırmaya yardımcı olabiliyor. işte Ayrıntılar…

Devamı »
Scroll To Top