Ana Sayfa » 2012 » Haziran

Monthly Archives: Haziran 2012

Google Gözlüğünün Fiyatı Belli oldu

Ayrıntılı Tanıtımını Daha önceden burada Yaptığımız “Google Project Glass” Gözlüklerinin Merak edilen Fiyatı hakkında bir açıklama yapıldı.Teknolojide Neler yapabileceğini adeta kanıtlayan Google bu gözlüklerle gerçekten büyük bir adım attıracak insanlara ve Teknolojiye.

Devamı »

Facebook’a Yeni Güncelleme

Sosyal paylaşım ağı Facebook,Kendini sürekli geliştirmeye ve platformuna yeni özellikler eklemeye devam ediyor. her nekadar geleceği kaçınılmaz olsada… Facebook Mobil uygulamalarına yeni bir özellik ekleniyor.

Devamı »

Rumeli Hisarında Galaxy S3’ün tanıtımı

4D Projeksiyon sistemiyle Galaxy S3’ün Rumeli Hisarında tanıtımı izle.

Devamı »

100 Saatlik Youtube Videosu

Duyunca şok oldum resmen Youtube de tam 100 Saatlik bir video var ve bunu 9.5 Milyondan fazla insan izlemiş. İnsan Duyunca acaba bu kadar süre olan ne videosu olabilir. İşte 9.5 Milyondan fazla izlenen 100 Saatlik Video. [ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Devamı »

Facebook App Center Açıldı

Lider Sosyal Medya Sitesi olan Facebook, geçen Mayıs ayında yeni bir adım atarak kendi uygulama merkezini hazırladığını duyurmuştu.Facebook App Center adını verdiği Bu merkezle uygulama geliştiricileri içinbüyük bir avantaj sunmuş oldu ve böylelikle Facebook App Center ile uygula geliştiricilerine daha çok para kazandıracak görünüyor…

Devamı »

Fruit Ninja Oyna – Android Fruit Ninja Oyunu

Fruit Ninja oyunu Tünyada En çok sevilen oyunlar arasında Yer almakta ve En Sulu Ninya oyunu olarak geçiyor.Üstelik ÜCRETSİZ. Oynarken Gerçekten Güzel Vakit Geçirebileceğiniz Bir Ninja Oyunu.Ekran görüntülerine bakıp Video Tanıtımını izledikten sonra Google Play dan Telefonunuza indirebilirsiniz.

Devamı »
Scroll To Top