Ana Sayfa » 2012 » Ağustos

Monthly Archives: Ağustos 2012

Galaxy S3 mü Daha Sağlam iPhone 4S mi?

Rakip telefonların hepsi ile iPhone serisinin üyeleri karşılaştırmalı olarak sürekli test ediliyor.Genelde özellikleri karşılaştırılıyor ama kullanıcılar açısından önemlilik oranı çok büyük

Devamı »

Facebook Yönetiminde istifalar başladı

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım ağı olan Facebook Dahada büyümek için ve para kazanmak için hisselerini halka arzın ardından borsada çok ciddi kaybettiğini buradaki haberimizde yayınlamıştık.

Devamı »

Tişörtünden Tweet at

Cutecircuit’ın tasarladığı bu tişört İnternete bağlantı yapabiliyor ve tweet’lerinizi önündeki ekrandan görüntüleyebiliyorsunuz. Çok ilginç olan bu Teknolojik

Devamı »

Kuruluşundan Bu Güne Facebook tasarımları

Sosyal medyaya yeniden şekillendiren Facebook Kuruluşundan bu yana sürekli yenilenme içerisinde.2005’te kurulan facebook un kuruluşundan günümüze kadarki deyişimleri bakın nasıl olmuş Galerimizden bakabilirsiniz.

Devamı »

Google’dan Londra 2012 futbol doodle oyunu

Londra 2012 Yaz Olimpiyatları için her gün ana sayfasına farklı bir spor dalına özel olarak ayıran Google, şimdi Futbol Oyunlarını ana sayfasına taşıdı.

Devamı »

Varis Kalbi tehdit ediyor

Varis nedeniyle toplardamar yatağı içinde oluşan pıhtıların koparak akciğerlerde damar tıkanıklıklarına neden olabildiğini belirterek, “Bu,tıkanan damarın büyüklüğüne göre ölüme yol açabilir” dedi.

Devamı »

Bu konuda da Avrupa birincisiyiz

Cep telefonuyla konuşmada geçen yıl ikinci olan Türkiye, bu yıl birinci sıraya çıkıyor.2011’de Aylık Kişi başı Konuşma süresi 261 dakika’dan 2012’nin 2. çeyreğinde 271 dakikaya yükseldi.

Devamı »

Google’dan Londra 2012 kano slalom doodle

Londra 2012 Yaz Olimpiyatları için her gün ana sayfasına farklı bir spor dalına özel olarak ayıran Google, şimdi slalom kano yarışlarını ana sayfasına taşıdı.

Devamı »

Japonların Yaptığı robocop’u ister kokpitten ister ipone ile kontrol et

Mermi ve bomba ile saldırabilme özelliğine sahip robotu satın alan kişi isterse içeriden yönetecek isterse iPhone’u ile kumanda edecek. Bilim ve teknoloji dünyasının

Devamı »

SIM kartlar değişiyor

Yakında Piyasaya girecek olan iPhone 5 ile birlikte hayatımıza girmesi beklenen ve micro-SIM kartlardan çok daha küçük bir yapıda olan nano-SIM kartlar, getireceği avantajların yanında

Devamı »
Scroll To Top