Ana Sayfa » Teknoloji » Cep Telefonları » Akıllı Telefon Liderliği Şimdilik Samsung’da

Akıllı Telefon Liderliği Şimdilik Samsung’da

Açıklanan Bilgilere göre  akıllı telefonların sevkiyat rakamlarına bakıldığında liderlik değişmiş olarak görülüyor.Haberlere göre 2011 Yılının ilk çeyreğinde 20 milyona yakın akıllı telefon sevkiyatı yapan Samsung, aynı dönemde 17 milyon iPhone satan Apple’ı geride bırakarak liderlik koltuğuna oturdu.

Samsung’un bu başarısının ardında Galaxy S I ve Galaxy S II’nin etkisi küçümsenemez tabiki.Samsung’un işletim sistemi olarak Android’i seçmiş olmasının da çok iyi bir karar olduğu ve olumlu sonuçlarınıda aldığı görülüyor.

Ayrıca bu ay gerçekleşen lansmanın hemen ardından milyonlarca iPhone 4S satan Apple’ın 2011 yılsonu itibarıyla liderliği tekrar geri alması neredeyse kesin olarak görülüyor..

[ad#Markofoni-üyeli]

Bir önceki yazımız olan Samsung'dan iki yeni Galaxy S başlıklı makalemizde galaxy s, galaxy s modelleri ve samsung modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


4 + 8 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
İ Pad 2 Turkcell avantajlı fiyatlarıyla Satışta

Turkcell çok güzel bir reklam ile Tanıtımını yaptığı Apple iPad 2'leri, mobil internet paketleri ile birlikte 3G destekli olan Apple...

Kapat