Ana Sayfa » Galeri » Amazon Nehri’nde bulunan ilginç canlı

Amazon Nehri’nde bulunan ilginç canlı

Amazon Nehri’nde incelemelerde bulunan uzmanlar karşılaştıkları canlının önce ne olduğunu anlayamadılar,Gözleri olmayan ve değişik bir yapıya sahip olan bu canlının ne olduğuna dair tam bir belirti yok çünkü bu canlı Semenderlerde görülen bazı özelliklere sahip, yılanada hiç benzemiyor.
Amazona bağlı bir hidroelektrik barajının boşaltılması sırasında bulunan bu canlıların, yılandan çok semender ve kurbağa ile akraba olduğu, küçük balıklar ve solucanlarla beslendiği düşünülüyor.


Bir önceki yazımız olan İlginç Kaza Resimleri başlıklı makalemizde dünyada ilginç kazalar, İlginç Kaza Resimleri ve ilginç resimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× 4 = 20

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Galaxy Note 2 geliyor

Samsung'un en güçlü silahı olan Galaxy Note ailesine  şimdide 2. si  geliyor.  Samsung, 29 Ağustos tarihinde Galaxy Note ile ilgili bir etkinlik...

Kapat