Ana Sayfa » Haber » Android’in yapay zeka asistanı: Iris

Android’in yapay zeka asistanı: Iris

Akıllı Telefonlarında ilkler,i başlatan Apple’ın yeni iPhone’u iPhone 4S için özel olarak tasarladığı yapay zeka asistanı Apple için büyük farklardan biriydi ki Android Bu Büyük uygulama için geride kalmadan hemen ırıs adlı yazılımı ile cevap verir nitelikte yapay zeka asistanı yazılımını yayınladı.
[ad#468×60 Resim] Android ise boş durmadı ve hemen Siri’ye cevabını verdi. Hem de ismini seçerken Android’e dokundurmadan edemedi. Bir Android geliştiricisi tarafından yaklaşık sekiz saat içerisinde kodlanan Iris adlı uygulama, sesli komutlarınızla mesaj atabiliyor, arama yapabiliyor ve Google üzerinden sorularınızı yanıtlayabiliyor.

Bazı Eksikliği olsada ki bu çok kısa sürede aşılacaktır.işte IRIS


[ad#468×60 Resim] Dilerseniz Android Iris’i barketinden indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Microsoft Office 2007 SP3 yayınlandı! başlıklı makalemizde Microsoft, Microsoft Office 2007 ve Office 2007 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


8 + 3 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Microsoft Office 2007 SP3 yayınlandı!

Microsoft Office 2007 için SP3 Microsoft tarafından yayınlandı.Microsoft Nisan 2012'de resmi olarak desteğini sona erdireceği Office 2007 için son büyük...

Kapat