Ana Sayfa » Haber » Angry Birds Star Wars 2

Angry Birds Star Wars 2

Milyonların sevgilisi olan Angry Birds, Angry Birds Star Wars 2’nin çıkışı hakkında internette ve Rovio dan yepyeni bilgiler var.Android, iOS ve Windows Phone sürümleri aynı 19 Eylül olarak söyleniyordu.

Angry Birds ‘ün yeni oyununda gerçek karekterler kullanılabileceği söyleniyordu bu konunun kesin açıklaması bir kaç gün içerisinde Rovio tarafında kesinleştirileceği söylenmekte.

Daha önce hiç görmediğiniz 30 adet yeni oyun karakteri ve yepyeni bölümler ile gelecek olan oyundaki en dikkat çekici ayrıntı ise “telepod” adı verilen figürler olmuş.

Hasbro – Rovio işbirliği ile geliştirilen oyuncaklar, akıllı telefonların veya tabletlerin kamerası aracılığı ile taranacak ve bu şekilde oyunun içine dahil olacak Bu ilginç gelişme mobil oyun dünyası için de yeni bir modelin ilk adımı olabilir. Bu nedenle yeni oyun, telepod’lar ile birlikte stratejik bir öneme de sahip olacak gibi görünüyor.

Konuya ilişkin olarak yayınlanan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan iPhone 5C’nin Yeni Görüntüleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu yazı : 1.274 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Ercan İnkaya Hakkında

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


9 + 4 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
HD Manzara Resimleri

Masaüstünüzdeki resimden sıkılmadınız mı? masaüstünüzü doğanın o eşsiz görüntüsü ve manzarası ile canlandırın üstelik HD Kalitesi ve yüksek çözünürlükte. Toplamda...

Kapat