Ana Sayfa » Haber » Apple’ın kurucusu steve Jobs öldü

Apple’ın kurucusu steve Jobs öldü

Apple’ın kurucusu olan ve Şüphesiz teknoloji dünyasının en önemli isimlerinden olan Steve Jobs öldü. 2004 yılından beri pankreas kanseri ile hayatta kalmaya çalışan steve Jobs, 56 yaşında hayata veda etti. 2004 yılında kanser tedavisi görmeye başlayan Jobs’a 2009 yılında karaciğer nakli yapılmıştı.Daha Sonra Sağlık Sorunlarından dolayı İstemeyerekte olsa Apple’ın yönetimini devretmişti.
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı] Haberin duyulmasından sonra Apple’ın internet sitesinin ana sayfasına Jobs’un fotoğrafı konuldu ve konuyla ilgili düşüncelerini paylaşmak isteyenlerin [email protected] adresine e-posta gönderebilecekleri ifade edildi.
[ad#Reklam Store 458×60]

Bir önceki yazımız olan HTC telefonlarında büyük güvenlik açığı tespit edildi başlıklı makalemizde büyük güvenlik açığı tespit edildi, HTC ve HTC Güvenliği hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× 5 = 40

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Samsung’dan iki yeni Galaxy S

Samsung Galaxy S serisine iki yeni model daha ekledi. İşte o modeller ve özellikleri...Samsung piyasada kullanıcılar ve eleştirmenler tarafından genellikle...

Kapat