Ana Sayfa » Haber » Assassin’s Creed Revelations İstanbul da

Assassin’s Creed Revelations İstanbul da

En popüler ve en çok sevilen konsol ve PC oyunlarından olan Assassin’s Creed, son sürümü olan Revelations’ta Osmanlı dönemindeki İstanbulu fon olarak kullanıyor.Ayrıntılar ve görüntüler haberimizde….
[ad#300×250 li yazı ve resim yan yana] Assasin’s Creed serisinin yayınlanan 10’uncu versiyonu Revelations’ın ilk görseli hikayenin İstanbul’da geçeceğine dair bir ışık tutuyor.

Ubisoft’un Forumunda da yayınlanan görselde Ayasofya arka planda görünüyor, Playstation 3, XBOX 360 ve PC’de 2011 Kasım’da yayınlanacağı söyleniyor, Kahramanımız Ezio İstanbul’a geliyor.

Daha önce Roma, Kudüs, Venedik gibi şehirlerin tarihi dokusunu fon olarak kullanmışlardı şimdi ise istanbul’u kullanmışlar.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S II piyasada rüzgar estirdi başlıklı makalemizde Samsung, Samsung Galaxy ve Samsung Galaxy S II hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

2 Yorum

  1. What a great web log. I spend hours on the net reading blogs, about tons of various subjects. I have to first of all give praise to whoever created your theme and second of all to you for writing what i can only describe as an fabulous article. I honestly believe there is a skill to writing articles that only very few posses and honestly you got it. The combining of demonstrative and upper-class content is by all odds super rare with the astronomic amount of blogs on the cyberspace.

  2. Nöbetçi Oyuncu

    Oyunun çıkmasını merakla bekliyorum.
    Revelations diğerlerinden daha güzel olacak gibi görünüyor ki umarım öyle olur..

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


7 − 6 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Samsung Galaxy S II piyasada rüzgar estirdi

Samsung Galaxy S II satışa sunulduğu günden itibaren satış rakamı adeta patlamış durumda...Dünyada Sadece iPhone'lar değil eynir ekmek gibi satılan,...

Kapat