Ana Sayfa » Manset » Boru Tipi Havalı Yatak

Boru Tipi Havalı Yatak

Boru Tipi Havalı Yatak

Bu tür hava yatakları, birbirlerine paralel konumlandırılmış boru şeklindeki hava kanallarından ismini alırlar. Çalışma prensibi baklava tipi havadar yatağa benzer. Bir hava kanalı şişirilirken diğer hava üflenir. Böylece, ciltteki basınç değişir. Basıncın azaldığı bölgelerde kan akışı hızlanır ve bu şekilde bed yara oluşumu engellenir.

Piyasada çeşitli boru tipi hava yatakları türleri vardır ve bunlar farklıdır. Örneğin, bazı boru tipi hava yatakları A + B ve bazıları A + B + C sistemleri ile çalışır. A + B sistemi ile çalışan hava rulmanları, A + B + C sistemli olanlardan daha uygundur.

Bir önceki yazımız olan Karpuzun faydaları ve taşıdığı riskler başlıklı makalemizde karpuz, karpuz çekirdeği ve karpuzun faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 220 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

One comment

  1. Havalı Yatak Nedir ? Havalı yatak hakkında tüm bilgiler ve Havalı yatak Fiyatları.

    https://havalihastayatagi.com/havali-yatak-nedir.html

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× 6 = 12

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Güvenilir Marka Uğur Soğutma

Bir markanın güvenilir olduğunu nasıl anlarsınız? Elbette bağımsız ve saygın test kuruluşlarının raporlarını takip ederek. Reklamlar ve promosyonlara aldanmayın, bir...

Kapat