Ana Sayfa » Haber » Çinde İnternet Kullanımı

Çinde İnternet Kullanımı

Dünya Nüfusunun en kalabalık olan ülkesinde sizce insanlar İnternet’i en çok ne için kullanıyor ?

Çinli kullanıcıların %80,9’u anlık mesajlaşma için interneti kullanıyor. İnterneti arama için %79,4, müzik dinlemek için %75,2 ve haberlere ulaşmak için %71,5′i interneti kullanıyor.

çinde interneti kullanmadaki amaç ise sırası ile; video için %63,4, oyun için %63,2, blog için %62,1, e-posta %47,9, sosyal medya %47,6,olarak kullanılıyor.

Bir önceki yazımız olan En çok yolcu taşıyan havayolu şirketleri başlıklı makalemizde En çok yolcu taşıyan havayolu şirketleri, havayolu şirketleri ve yolcu kapasitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1.227 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar By SFT Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× 2 = 8

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
vidobu-com
Mynet Vidobu.com ‘u satın aldı

Türkiye'nin en büyük ve en çok ziyaret edilen web portalı mynet.com; 4 bine yakın video ve 20 bin den fazla üyesi...

Kapat