Ana Sayfa » Spor » Dünya güreş şampiyonası 2011 istanbul’da

Dünya güreş şampiyonası 2011 istanbul’da

12-18 Eylül Tarihlerinde yapılacak olan Dünya Güreş Şampiyonası için  Danimarka’nın Herning kentinde yapılan Fila Calender toplantısında Federasyon Başkanımız Dr.Osman Aşkın Bak’ın ve Federasyon Kurmaylarının yaptıkları çalışmalar sonucunda 2011 Büyükler Dünya Güreş Şampiyonası’nın Türkiye İstanbul’da yapılmasına karar verildi.

Türkiye 2007’den 2009’a kadar 2 gençler dünya şampiyonasına ev sahipliği yapmış ve tam not almış olması ve 2010 yılında da Akdeniz Kupasını yapmaya hak kazanmış bir Ülke olarak 2011 ‘e aday ve neticesinde 2011’e ev sahipliği yapma hakkı verilmiştir.

Federasyonun Bu yıl ki hazırladığı Resim.

[ad#468×60 Resim]
2011 Dünya Güreş şampiyonası için ayrıntılı bilgi almak için www.tgf.gov.tr adresini ziyaret edin
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Bir önceki yazımız olan Sofoğlu, Şansızlığı kırmaya başladı başlıklı makalemizde Moto GP, Moto2 ve Motogp hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


3 − 3 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Tumblr Sitesi kısa sürede popüler oldu

Tumblr 2007 Yılında Kurulan Bir Blog Sitesi,Bu Blog sitesinde Video, Resim Link ve Ses Paylaşımına izin veriyor tabiki kısa formatlarda....

Kapat