Ana Sayfa » Web Siteleri » E-TİCARET DÜNYASININ YENİ ADRESİ ; ETİCARET DERGİSİ

E-TİCARET DÜNYASININ YENİ ADRESİ ; ETİCARET DERGİSİ

E-ticaret piyasasına hızlı bir giriş yapan Eticaret Dergisi, henüz ilk ayını doldurmasına rağmenen çok takip edilen e-ticaret siteleri arasında yerini almaya aday gibi görünüyor.Bunun sebebi olarak da sahip olduğu özgün içeriği gösteriliyor. Bu yazımızda Eticaret Dergisi’nin yayın hayatına başlamasından sonra kısa süre içinde nasıl bu kadar hızlı ilerleme kaydettiğini inceleyeceğiz.

Hiçbir yerden alıntı veya kopyalama yapmayarak tamamen sitenin kendi yazarları tarafından yazılan konular e-ticaret ile ilgilenenler için yeni kaynaklar sağlıyor. Herkes tarafından bilinen kalıplaşmış SEO yönetimini sürekli tekrar eden birçok e-ticaret sitesinin aksine , Eticaret Dergisi özgün içeriğini ön plana çıkararak SEO ile ilgilenen okuyucularına farklı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor.

Yazılan yazıların özgün olmasının yanı sıra güncel olması da Eticaret Dergisi’nin en önemli zelliklerinden biri. E-ticaret dünyasındaki yeni trendleri takip eden site yazarları, site içeriğini sürekli güncel tutarak okuyucularına yeni fırsatları kaçırmamaları konusunda da yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Konuların çeşitliliği de sitenin daha geniş okuyucu profiline hitap etmesini kolaylaştırıyor. SEO ve e-ticaret konularına yoğunlaşan Eticaret Dergisi’nin “Kategoriler” başlığına baktığımızda aşağıdaki konuların da sitenin ilgi alanına dahil olduğunu görüyoruz :

. Bloglar
. E-mail
. Google
. Güvenlik
. Haberler
. Makaleler
. Teknik
. Video Dersler

Eticaret Dergisi’nin hızlı yükselişindeki diğer nedenlerden birinin de sade görünümü olduğu gösterilebilir. Birçok e-ticaret sitesine girip, konulardan birini okumak istediğimizde okuduğumuz yazıdan çok; gereksiz bilgi, işimize yaramayan linkler veya bol bol reklamla karşılaşıyoruz maalesef. Aradığımız basit bir şeyi bulabilmek için gereğinden fazla çaba harcamamız gerekebiliyor. Eticaret Dergisi ise tamamen kullanıcı dostu şekilde tasarlanmış ve kullanıcıya hitap edecek şekilde düzenlenmiş. Konu içinde geçen linklerden başka ne gereksiz bir bağlantı ne de bir reklam kullanılıyor. Anasayfasında en son yayınlanan 10 konunun giriş kısımları okuyucuya sunuluyor ve eğer konu okuyucunun dikkatini çekerse o konuya tıklayarak tüm yazıyı okuyabiliyor.

Kısa zamanda ciddi ilerleme kaydeden Eticaret Dergisi, kısa vadede ülke sıralaması içinde en çok ziyaret edilen ilk 1000 site arasına girmeyi, orta vadede ise en çok ziyaret edilen ilk 100 siteden biri olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam ediyor ve şimdiden rakip siteleri oldukça zorlayacak gibi görünüyor.

E-Ticaret Dergisi

Bir önceki yazımız olan OYUNLAR.GEN.TR HER YÖNÜYLE İYİ BİR ALTERNATİF başlıklı makalemizde Alternatif Oyun sitesi ve OYUNLAR.GEN.TR hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


7 + 5 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
OYUNLAR.GEN.TR HER YÖNÜYLE İYİ BİR ALTERNATİF

Büyük küçük demeden tüm bireyler -belirli dönemlerde daha çok olsa da- hayatları boyunca çeşitli ve güzel oyunlar oynamışlardır. Oyunlar, "güzel...

Kapat