Ana Sayfa » Kampanyalar » Elektrik kesilse de internetiniz kesilmeyecek

Elektrik kesilse de internetiniz kesilmeyecek

TTNet’in bitmek bilmeyen çeit çeşit Kampanyalarına bir yenisi daha eklendi.TTNet’in Bu yeni kampanyası internet tutkunları için… elektrik kesilse bile internetin kesilmesini istemeyenleri çok sevindirecek!

[ad#468×60 Resim] Lafı Fazla Uzatmadan Kampanyayı anlatmaya Başlayalım.
Kampanya kapsamındaki İşyerim Paketleri’nden birine 24 ay taahhüt vererek abone olan firmalara piyasa değeri yaklaşık 100 TL olan “Tunçmatik Ecolite 600” markalı kesintisiz güç kaynağı ve 4 portlu modem hediye ediliyor.Bu kampanya ile; ilk 3 ay boyunca 9,99 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabilen İşyerim Paketleri sayesinde işyerlerinde elektrik kesilse bile internet bağlantısı kesintiye uğramıyor.

Kampanyadan yararlanarak kesintisiz iletişim olanağına kavuşmak isteyen işyerleri, tüm Türk Telekom ofis, bayi ve kurumsal satış kanallarından başvuru yapabiliyorlar.

Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.[ad#468×60 Yazı]

Bir önceki yazımız olan İ Pad 2 Turkcell avantajlı fiyatlarıyla Satışta başlıklı makalemizde İ Pad 2, İpad 2 Özellikleri ve Turkcell ipad hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


9 − 1 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Yapay zekanın mucidi John McCarthy hayatını kaybetti

Steve Jobs'ın Ölümü Teknoloji Dünyasını derinden üzmüşken üzerine Dennis Ritcihe'nin ölümü teknoloji dünyasını tekrar derinden sarstı.

Kapat