Ana Sayfa » Tanıtım » Emerson Servisi

Emerson Servisi

Emerson servisi

hassas klimalar

Emerson Servis

Server,Bilişim ve Telekominikasyon cihazları,Laboratuar ortamları, AVM ler, Fabrikalar, Üretim ve Depolama Merkezlerinin bulunduğu odave depolarda ortamda açığa çıkan ısının ya da sağlık açısından ortam ısısının belirli sıcaklık ve nem şartlarında tutulması, gerekli taze hava ve temizlik şartlarının sağlanması için tasarlanmış olan İklimlendirme sistremlerinin Liderlerinden Emerson , Liaberet cihazları üstün özellikleri ile sizlere istediğniz soğutma, ısıtma ve nem ayarını sağlamaktadır.
Alanında Uzman ve 15 Yıllık saha tecrübesi ile İklimlendirme sistemlerinde en iyi ve en ekonomik çözümü sunan Data-Klima , Müşterilerine bu konuda 7/24 Teknik destek sağlamaktadır.

Hassas Klima Nedir ?

7/24 kesintisiz olarak soğutma ve nem kontrolü sağlamak istiyorsanız, Bu nu en iyi Hassas Kontrollü Klima Sistemleri ile gerçekleştirebilirsiniz.
Hassas Kontrollü Klima Sistemleri; Data Center, Bilgi İşlem Merkezlerinde,, Telekomüniksyon Odalarında, Kalibrasyon, Test ve Tekstil Laboratuvarlarında, Ups Odalarında, Güç Merkezlerinde ve Müzelerde kullanılmaktadır.

GENEL ÖZELLİKLER
.Geliştirilmiş mikroişlemci kontrol
.Bina otomasyon sistemlerine uyumluluk
.Optimum tasarım
.EC Fan Teknolojisi
.Inverter Kompresör Teknolojisi
.Hassas sıcaklık ve nem kontrolü, yüksek duyulur soğutma kapasitesi
.Servis ve bakım kolaylığı
.Alttan üfleme üstten emiş veya Üstten üfleme önden emiş modelleri mevcuttur.
.Özel imalat ile önden üfleyip üstten emiş modeli de mevcuttur.

Emerson servisi  Ayrıntılı Bilgi İçin    www.hassasklimaservisi.com/

İklimlendirme Çözümleri ile ilgili tüm marka ve model ürünlere destek verebilmekteyiz.

Hassas Klima servisi olarak 7/24 Destek alabileceğiniz Alanında uzman ve yetkin servis Data-Klima

 

Bir önceki yazımız olan Google Glass'a rakip geliyor başlıklı makalemizde glass, google glass ve microsoft glass hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 2.261 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


5 − 2 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Hurdadan 700 TL ye aldı ve..

Hurdadan 700 TL ye aldı.. Rusya'da bir kişi teknesini taşımak için hurdadan aldığı cipi yeniden canlandırdı adeta.. Hurdadan çıkan bu...

Kapat