Ana Sayfa » İnternet » Facebook » Facebook tarayıcı mı geliyor

Facebook tarayıcı mı geliyor

Sosyal medyada Çok kısa sürede dünya devi olan Facebook, Tarayıcı dünyasının dev ismini satın alacağı söylentileri hızla artmakta.
Yapılan haberlere göre Facebook Opera Software’in peşine düşmüş durumda.Henüz resmi ayrıntılar bilinmese de Facebook, Microsoft, Google, Apple ve Mozilla’nın çok kullanışta olduğu internet tarayıcı pazarına girmek istediği düşünülüor.

[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Opera web tarayıcısı,PC pazarında biraz geriden gelsede mobil cihaz piyasasında Opera’nın tarayıcısı güçlü bir varlık gösteriyor.
Facebook’un mobil uygulamalarına verdiği ağırlık düşünüldüğünde Opera Software’i satın almak, şirketin akıllı telefon ve tablet pazarına hızlı bir giriş yapmasını sağlayabilir.

Facebook birçok yatırıma da teklifte bulunarak bünyesini genişletmeye çalışırken bu yapacağı yatırımda aslında facebook için kaçınılmaz gibi görünüyor.


Bir önceki yazımız olan Güvenli internete Üyelik,1 Milyonu geçti başlıklı makalemizde Güvenli İnternet, güvenli internet hakkında ve güvenli internete üye olanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


8 × 3 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Güvenli internete Üyelik,1 Milyonu geçti

Daha dedikodusu duyulunca bazı abartılar ve hemen yanlış yorumların odağında olan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) nın yapmış olduğu...

Kapat