Ana Sayfa » İnternet » Facebook » Facebook Yönetiminde istifalar başladı

Facebook Yönetiminde istifalar başladı

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım ağı olan Facebook Dahada büyümek için ve para kazanmak için hisselerini halka arzın ardından borsada çok ciddi kaybettiğini buradaki haberimizde yayınlamıştık.şimdi de Yönetim katından istifa eden yöneticilerinin boşluğunu doldurmaya çalışıyor.

Son derece sıkıntılı geçen halka arz sürecinin ardından internet devlerinden Facebook, üç üst düzey yöneticisinin istifasıyla kriz yaşayan Facebook’da Çlışan Türklerinde bulunduğunu biliyoruz internetde dolaşan haber ve Reportajlara göre ise Facebook’ta çalışan bir türk istifa etti.

Platform Ortaklıkları Müdürü Ethan Beard, Platform Pazarlama Müdürü Katie Mitic ve Mobil Platform Pazarlama Müdürü Jonathhan Manus geçtiğimiz hafta istifalarını yönetim kuruluna sundu.
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Bir önceki yazımız olan Kuruluşundan Bu Güne Facebook tasarımları başlıklı makalemizde face, Facebook ve Facebook tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


7 × 4 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Tişörtünden Tweet at

Cutecircuit'ın tasarladığı bu tişört İnternete bağlantı yapabiliyor ve tweet'lerinizi önündeki ekrandan görüntüleyebiliyorsunuz. Çok ilginç olan bu Teknolojik

Kapat