Ana Sayfa » Kampanyalar » Facebook’a SMS ile bağlanın

Facebook’a SMS ile bağlanın

Facebook keyfini her an heryerde yaşamanız için artık hiç bir engel yok. Vodafone’nun sunduğu Facebook SMS servisi ile Facebook’taki mesajlarınızı ve bildirimlerinizi cep telefonunuza anında SMS ile herhangi bir ücret ödemeden alabilirsiniz. Ayrıca SMS göndererek arkadaşlarınızın duvarına yazabilir, onlara özel mesaj gönderebilir ya da durumunuzu güncelleyebilirsiniz. Bu servisi SMS alıp gönderebilen tüm telefonlarda kullanabilirsiniz. işte ayrıntılar…

Evet Vodafone bir ilki daha Gerçekleştirdi ve Facebook’a SMS ile bağlanmanın ik hizmetini başlattı konu hakkında Ayrıntıları belirtmeden önce vodafone’un Facebook SMS Tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.


Facebook web sitesinden kayıt olmak için:
Facebook web sitesine girdikten sonra sırasıyla Hesap-Hesap Ayarları-Mobil seçeneklerine tıklayın. Facebook Kısa Mesajlar’a kaydol seçeneğine tıklayın. Ülkenizi Türkiye, operatörünüzü Vodafone olarak seçin. Burada gördüğünüz anahtar kelimeyi yazarak 3223’e SMS gönderdiğinizdealacağınız onay kodunu açılan ekrana girerek kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

SMS ile kayıt olmak için:
FB yazıp 3223’e gönderin. SMS ile alacağınız mobil onay kodunu girmek için Facebook’a girip Hesap-Hesap Ayarları-Mobil seçeneklerine sırasıyla tıklayın. Onay kodunu zaten aldın mı seçeneğine tıklayın. Açılan ekrandaki alana SMS ile aldığınız mobil onay kodunu girip onayla’ya tıklayın ve kaydınızı tamamlayın. Facebook SMS ile ayrıntılı bilgi almak için Facebook Yardım Merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Nekadar Öderim

3223’ten bildirim almak ücretsiz. SMS paketi alan aboneler, 3223’e SMS göndermek için SMS paketlerini de kullanabilir, SMS’ler öncelikle SMS paketlerinin içindeki şebeke içi SMS haklarından düşer. Tarifelerinin içinde SMS paketi tanımlı olan aboneler bu SMS’leri 3223’e SMS göndermek için kullanamazlar. Bu aboneler ve SMS paketi olmayan aboneler, standart SMS tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Esaslar

Facebook SMS servisi, Facebook tarafından sağlanan bir servistir. Servis kullanımıyla ilgili detaylı bilgiye Facebook web sitesinden ulaşılabilir. Servisin çalışmasıyla ilgili karşılaşılan hatalar Vodafone sorumluluğunda değildir.

SMS ile alınan bildirimlerin içeriğinden Vodafone sorumlu değildir.

3223 numarasına gönderdiğiniz SMS’ler Vodafone’un Avrupa’daki merkezi üzerinden Facebook’a iletilecektir.

3223’ten aylık maksimum 500 SMS alabilirsiniz. 500 SMS’i geçmeniz durumunda o ay içinde 3223’ten SMS almazsınız, bir sonraki ay başından itibaren Facebook mesajlarınızı ve bildirimlerinizi SMS ile almaya devam edersiniz.

Kaynak: vodafone

Bir önceki yazımız olan Turkcell Sınırsız Facebook Kampanyası başlıklı makalemizde Facebook, Sınırsız Facebook ve Turkcell hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


8 × = 16

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Süpercan Oyunu | Kurulum ve Açıklamaları

Herkezin çizgi film kahramanı olurda bizim olmazmı işte Türkiye’nin ilk yerli çizgi film kahramanı Süpercan ve onun ücretsiz oyunu Süpercan.TTÇocuk...

Kapat