Ana Sayfa » Teknoloji » Cep Telefonları » Galaxy Note 2 geliyor

Galaxy Note 2 geliyor

Samsung’un en güçlü silahı olan Galaxy Note ailesine  şimdide 2. si  geliyor.  Samsung, 29 Ağustos tarihinde Galaxy Note ile ilgili bir etkinlik yapacağı belirtiliyor. İnternetde dolaşan dedikoduların üzerine  Samsung’un yaptığı bir duyuru, çıkış tarihi konusunda bilgileri netleştirdi. işte Galaxy Note ailesinin yeni üyesi olacak olan Galaxy Note 2 nin özellik ve ayrıntıları…


Geldi, Gelecek, Geliyor, derken Galaxy S3 söylentileri, telefonun piyasaya sürülmesiyle birlikte yerini eleştirilere ve yorumlara bıraktı.
Bazı kullanıcılar, Galaxy S3‘ü bazı konularda başarısız bulurken Kullanıcılar firmanın bir sonraki hamlesini beklemeye başladı.

Galaxy Note 2‘nin herhangi bir resmi internete düşmese de özellikle ve çıkış tarihi hakkında söylentiler vardı. Samsung’un yaptığı bir duyuru, çıkış tarihi konusunda bilgileri netleştirdi.

29 Ağustos tarihinde Berlin’de bir etkinlik düzenleyeceğini açıklayan samsung, etkinlik için davetiyeleri çoktan hazırladı ve davetiyede “Stylus” kalemi kullanmasıda, aklımıza Note ailesini getiriyor.

Firmanın üst düzey yetkililerinden biri de Reuters’e etkinlikte yeni Galaxy Note’un tanıtılacağını söylentileride vardı hatta söylediğini belirtiyorlar.

Galaxy Note 2’nin özellikleri hakkında en büyük spekülasyonlar başladı bile Galaxy Note 2 için 4 çekirdekli işlemci ve daha büyük ekran ve beklentileri büyük, kullanıcıların.

[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Bir önceki yazımız olan Abdullah Gül istedi Apple yaptı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ 4 = 5

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Google’dan Engelli Koşu oyunlu doodle

Google Londra 2012 Olimpiyatları için çok özel tasarımlara imza atıyor, Olimpiyatlar için bugüne kadar yaptıklarının en iyisini engelli koşuya ayırdı...

Kapat