Ana Sayfa » Teknoloji » Cep Telefonları » Galaxy S3 mü Daha Sağlam iPhone 4S mi?

Galaxy S3 mü Daha Sağlam iPhone 4S mi?

Rakip telefonların hepsi ile iPhone serisinin üyeleri karşılaştırmalı olarak sürekli test ediliyor.Genelde özellikleri karşılaştırılıyor ama kullanıcılar açısından önemlilik oranı çok büyük olan Sağlamlık testleri ise bunların başında geliyor.Sağlamlık konusunda Yeni yapılan test yöntemi ise oldukça ilginç.

[ad#Tek Şerit Yatay Yazı] Daha önceleri Galaxy S2 ve Galaxy S3 ile iPhone 4 ve 4S’in sağlamlık testlerini görmüştük.Hepsinde belirli yükseklikten atma ya da darbeye maruz bırakıyolardı Fakat sizlerle paylaştığımız bu yeni video gibi bir testi eminim ki daha önce izlemediniz.

Yapılan Test de Samsung Galaxy S3 ve iPhone 4S, sıfır kutularından çıkarılıyor ve bir arabanın arkasındaki iplere bağlanıyorlar.Araç hızla dolaştıktan sonra ise sonuç işte bakın ne çıkıyor.


Üstteki Video Çalışmaz ise Alttakini izleyebilirsiniz. (ikiside aynı)

Bir önceki yazımız olan Facebook Yönetiminde istifalar başladı başlıklı makalemizde face istifa, Facebook ve facebook ta istif hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× 8 = 64

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Facebook Yönetiminde istifalar başladı

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım ağı olan Facebook Dahada büyümek için ve para kazanmak için hisselerini halka arzın ardından borsada...

Kapat