Ana Sayfa » Teknoloji » Cep Telefonları » Galaxy S5 geliyor

Galaxy S5 geliyor

Teknolojinin liderlerinden olan Samsun’un en sevilen akıllı telefon serisi olan Galaxy, şimdi de Galaxy 5 İle ocak ayında piyasa girmeyi planladığı söylenirken şimdiki İnternet’ deki haberlere göre Ocak ayında piyasaya sürülmeyeceği üretime başlanacağı belirtildi.

Samsung Galaxy S5′ in özellikleri

4-bit işlemci , 3GB RAM ile gelecek Galaxy S5, 4.000mAh kapasiteli bir pile sahip olacak.

Galaxy S5 hakkında tüm haberler

samsung tarafından açıklandığı an burada sizinle paylaşılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Mavi Kaplanlar Türk Telekom Reklamı başlıklı makalemizde mavi kaplanlar, telekom mavi kaplanlar ve türk telekom hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 2.250 defa görüntülendi...

Teknolojinin liderlerinden olan Samsun’un en sevilen akıllı telefon serisi olan Galaxy, şimdi de Galaxy 5 İle ocak ayında piyasa girmeyi planladığı söylenirken şimdiki İnternet’ deki haberlere göre Ocak ayında piyasaya sürülmeyeceği üretime başlanacağı belirtildi. Samsung Galaxy S5′ in özellikleri 4-bit işlemci , 3GB RAM ile gelecek Galaxy S5, 4.000mAh kapasiteli bir pile sahip olacak. Galaxy …

Bu yazıyı değerlendirin;

Dikkat ! : Bu Yazıya puan vererek değerlendirebilirsiniz. Görüşleriniz bizim için önemli.

Kullanıcı değerlendirmeleri: 4.61 ( 6 Kişi değerlendirdi)
0
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar By SFT Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak.

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


8 × = 72

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Mavi Kaplanlar Türk Telekom Reklamı

Türkiyenin Gururu olan ve bizi defalarca dünya sahalarına taşıyan 12 dev adam her  defasında bizi heyecanlandırıyor ve bizi gururlandırıyor. Türk...

Kapat