Ana Sayfa » İnternet » Google » Google 13 Yaşında

Google 13 Yaşında

Hani derler ya herşey basit bir işle başlar diye. Şuanda Bilgisayarımızda internetin olup olmadığını bile “Google geliyomu..” diye dener olduk. ilk başta Basit bir arama sayfası ile başladı google tam 13 yıl önce, şimdi ise dünyadaki milyonlarca insanın hayatının bir parçası haline geldi.
[ad#468×60 Yazı] İnternet devi olan Google’ın doğumgünü için hazırlanan mütevazı bir Doodle şu anda sitede yayınlanıyor.
Google 13. yaşını bu Doodle ile kutladı

Mobil işletim sistemi, internet tarayıcısı, internet reklamcılığı, video yayıncılığı na kadar birçok alanda hayatımıza girdi Goggle, ve şuanda ise geldiği konumise inanılmaz boyutta.
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Bir önceki yazımız olan HP’yi artık kadın CEO yönetecek başlıklı makalemizde HP, Hp cio ve hp ciosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


1 × 5 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
HP’yi artık kadın CEO yönetecek

120 milyar dolarlık HP’yi artık kadın CEO yönetecek eBay’in eski CEO’su olan Whitman, sert eleştiriler alan ve işine son verilen...

Kapat