Ana Sayfa » İnternet » Google » Google Drive

Google Drive

İnternetin devi Google’ın Google Drive isimli online depolama alanını kullanıcılarına sunup sunmayacağı bir süredir konuşulıyordu.internetde’da yer alan dedikodulara göre Google gerçekten de böyle bir servisi kullanıcılara sunmayı planlıyor.

Google Drive İlk etapta 1 GB’lık kapasiteyi kullanıcılara ücretsiz olarak verecek. Daha yüksek kapasite isteyen kullanıcılardan yıllık olarak belirli bir ücret talep edecek.
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Her ne kadar Google’dan konuyla ilgili bir açıklama yapılmış olmasa da,zaten Google, Bulut teknolojisinin gücünü uzun süredir kullanıyor ve Google Docs,Google Music,Google+,Picasa gibi birçok hizmet ile büyük alanları zaten sunuyor.
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Bir önceki yazımız olan Google Play Store Açıldı... başlıklı makalemizde android, android store ve Google hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


3 + 4 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Sinemalarda Bu hafta (30.03.2012)

Bu hafta toplamda 5 yeni film vizyona girecek bunlardan biri yerli film.TİTANLARIN ÖFKESİ , ŞANSA BAK , BÜYÜK MÜCİZE, KAOS,...

Kapat