Ana Sayfa » İnternet » Google » Google Gözlüğünün Fiyatı Belli oldu

Google Gözlüğünün Fiyatı Belli oldu

Ayrıntılı Tanıtımını Daha önceden burada Yaptığımız Google Project Glass” Gözlüklerinin Merak edilen Fiyatı hakkında bir açıklama yapıldı.Teknolojide Neler yapabileceğini adeta kanıtlayan Google bu gözlüklerle gerçekten büyük bir adım attıracak insanlara ve Teknolojiye.

 

[ad#Tek Şerit Yatay Yazı] Gözlük olarak takılabilen bilgisayarı geçen Nisan ayında tanıtan firma, ürünü satışa hazır hale getirmeye çok yaklaştı hatta bir fiyat bile belirledi.

En erken gelecek yıl satışına başlanacak olan gözlüğün fiyatını 1500 dolar olarak açıklayan Google yetkilileri, bu yeni teknolojinin zamanla daha da işlevsel hale getirileceğini belirtti.

Şimdiye kadar gözlük için başvuran kişilerin sayısı 6 bin civarında.

[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Bir önceki yazımız olan google project glass gözlükleri başlıklı makalemizde Google, google glass ve google gözlük videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


2 × 9 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Facebook’a Yeni Güncelleme

Sosyal paylaşım ağı Facebook,Kendini sürekli geliştirmeye ve platformuna yeni özellikler eklemeye devam ediyor. her nekadar geleceği kaçınılmaz olsada... Facebook Mobil...

Kapat