Ana Sayfa » Galeri » Google Indonesia office resimleri

Google Indonesia office resimleri

Dünya devlerinden Olan Google , Dünyanın heryerine Ofis ve yedek sistemlerini kurmaya devam ederken şimdi de dünyaya yayılma halkasını genişleterek büyümeye devam etmekte.

Çalışanlarından en iyi performansı nasıl alınacağını çok iyi bilen Google bunu ofislerinden gösteriyor bize. Bir çok araştırmaya göre de Çalışanların performansını işine tam veremediğini ve bununda sebebinin çalışma ortamının olduğu sonucuna varmıştır ki gerçek yaşamda da bu böyledir zaten.

Türkiye deki birçok kurumsal firma  Google, Apple, Facebook, gibi çalışma ortamı ile fark yaratan firmalara benzemekte ve çalışanlarının performansını arttırmakta ve gerçek bşarıyı yakalamış durumdadır. Daha önceden Resim.webdunyamiz.com adrresinde  paylaştığım Sahibinden.com yeni ofisinin görüntüleri ni burada paylaşmıştık, sahibinden.com da gerçek çalışma ortamına ve motivasyonlara uyum sağlayıp yeni ofis yapmıştır.

Indonesio ‘ya yeni ofis açan google , ofis resimlerini yayınladı geçen haftalarda, işte o muhteşem ofisten görüntüler.

Google Indonesia office

Google-Indonesia-office

Google-Indonesia-office

Bir önceki yazımız olan Google Glass'a rakip geliyor başlıklı makalemizde glass, google glass ve microsoft glass hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 18.438 defa görüntülendi...

Dünya devlerinden Olan Google , Dünyanın heryerine Ofis ve yedek sistemlerini kurmaya devam ederken şimdi de dünyaya yayılma halkasını genişleterek büyümeye devam etmekte. Çalışanlarından en iyi performansı nasıl alınacağını çok iyi bilen Google bunu ofislerinden gösteriyor bize. Bir çok araştırmaya göre de Çalışanların performansını işine tam veremediğini ve bununda sebebinin çalışma ortamının olduğu sonucuna varmıştır …

Bu yazıyı değerlendirin;

Dikkat ! : Bu Yazıya puan vererek değerlendirebilirsiniz. Görüşleriniz bizim için önemli.

Kullanıcı değerlendirmeleri: 4.69 ( 3 Kişi değerlendirdi)
0
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar By SFT Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak.

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


8 × = 40

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Apple işçileri kaç saat çalışıyor
Apple işçileri kaç saat çalışıyor ?

Evet bu soruyu acaba kendinize sordunuz mu bilmiyorum ama Dünya devi olan Apple binlerce çalışanı ile teknoloji pazarını elinde tutmak...

Kapat