Ana Sayfa » İnternet » Google » Google’a Kaç Kişi Giriyor ?

Google’a Kaç Kişi Giriyor ?

İnternet denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biridir Google, hatta birçoğumuz internetin olup olmadığını bile google den öğreniyoruz. Google’ı bir ay içinde toplam kaç kişi ziyaret ediyor Ve Google’dan sonra ençok tekil ziyareti kim alıyor olabilir işte ayrıntılar….
[ad#300×250 li yazı ve resim yan yana] ComScore bu soruyu cevapladı. İşte Google’ın aylık tekil ziyaretçi sayısı.İnternet sitelerine ait istatistikleri toplayan kurumlardan sadece biri olan ComScore, Google’ın Mayıs ayına ait istatistiklerini yayınladı.
Peki ya sizce ilk üçte kimler var…..

Com Score’a göre Mayıs ayında Google’a giren tekil ziyaretçi sayısı 1 milyarı aşıyor.Bunun hem Google, hem de tüm internet için bir rekor.
Öte yandan, Google’a en az giren ülkeler Güney Kore ve Çin olarak göze çarpıyor.

-> Peki ya İkinci ve Üçüncü
ComScore’un sıralamasında 905 milyon ziyaretçiyle Microsoft ikinci sırada yer alırken

Üçüncü sırada ise 714 milyon ziyaretçiye ulaşan Facebook bulunuyor.[ad#Reklam Store 458×60]

Bir önceki yazımız olan Yeni site adresleri geliyor... başlıklı makalemizde alanadları, ICANN ve Internet Corporation for Assigned Names and Numbers hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ 1 = 6

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
CPU-Z’nin 1.58 versiyonu indir

Sistem Araçları kategorisinde Ücretsiz olarak dağıtılan en popüler sistem araçlarından CPU-Z yeni sürümüne güncellendi. AMD'nin A-Serisi (LIano) Fusion işlemcilerine ve...

Kapat