Ana Sayfa » İnternet » Google » Google’dan Engelli Koşu oyunlu doodle

Google’dan Engelli Koşu oyunlu doodle

Google Londra 2012 Olimpiyatları için çok özel tasarımlara imza atıyor, Olimpiyatlar için bugüne kadar yaptıklarının en iyisini engelli koşuya ayırdı sanırım.
Londra’da ki Olimpiyatlardaki farklı spor dallarına özel tasarımlı logolar hazırlayarak milyarların dikkatini ana sayfasındaki sporlara çekmi başaran Google Engelli Koşu oyunlu doodle ile Gerçektek Tebrikleri hak ediyor.
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı] Google Ana Sayfasına Geldiğinizde Engelli koşu için pistin başına gelip bekleyen bir atlet resmeden google, bu kez animasyonlu bir oyun ile resimlerle nasıl oynanacağını açıkladığı oyunda engelleri aşıp yarışı bitirdiğinizde aldığınız Puanıda belirtiyor.
Google’nin yeni Doodle’sinin Olimpiyat oyunları için yaptıklarının en iyisi olarak gösterilebilir.

Bir önceki yazımız olan İnternetden Görüntülü konuşma kullanana hapis cezası başlıklı makalemizde Google Voice, İnternetden Görüntülü konuşma ve Paltalk hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


8 × 3 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
İnternetden Görüntülü konuşma kullanana hapis cezası

Sonunda bunuda Görecektik dedirten bir olay...“Telekom Suçlarını Önleme ve Kontrol Beyannamesi” yasası internet üzerinden sesli ve görüntülü iletişime büyük cezalar...

Kapat