Ana Sayfa » Haber » Göze dövme yaptırmak

Göze dövme yaptırmak

Yok artık dedirten bir haber bu arkadaşlar, ABD’ de yaşayan genç kız göz bebeğinin içine beyaz kalp dövmesi yaptırdı, ama nasıl ?
Dövme tutkunlarını hep gördük ve görüyoruz ama bu öyle bir şey değil bunu yaptıran resmen olayı aşmış…

Göze dövme yaptırmak

İnternet’e düşen habere göre Lucy Luckayanko  isimli bir kız ABD’de New York’ta yaşıyor ve gözüne yerleştirilen özel bir platin bir kalp resmi ile ülkenin gündemine oturmuş durumda.
Lucy Luckayanko adlı gencin yaptığı bu dövme yeni bir modayı başlatacak gibi görünüyor.

goz-bebegine-dovme-yaptirdi

Özel bir ameliyet ile gözünün beyazı ile merceği arasındaki tabakaya incecik bir platin kalp yerleştiren kızın gözlerine bakıldığında, kalp sembolü çok dikket çekiyor.

Göze dövme yaptırmak Sağlıklı mı?

Bu yöntem New York’ta ilk kez uygulanmış olsa da Avrupanın başka yerlerindeki göz hastanelerinde de benzer operasyonlar yapılmıştı.ABD sağlık bakanlığının da onayladığı operasyon için doktorlar güvenli olduğunun altını çizerken, ameliyatın ücreti ise 3000 doları buluyor.Yine de ABD’de bazı doktorlar bu operasyonun uzun sürede kişilerin üzerinde nasıl bir travma bırakacağının bilinmediğini öne sürerek göz dövmelerine karşı çıkıyorlar ki bence de çok hoş bir durum olmayacaktır tabiki kişinin zevkine ve parasına kalmış bir durum bu.
FOX5 Kanalında yapılan göze dövme yaptırmak ile ilgili haberi buradan izleyebilirsiniz.

Göze Dövme yaptırma konusu ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Galaxy S5 geliyor başlıklı makalemizde Galaxy S5 hakkında haberler, Galaxy S5 özellikleri ve Galaxy-S5-haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 3.650 defa görüntülendi...

Yok artık dedirten bir haber bu arkadaşlar, ABD’ de yaşayan genç kız göz bebeğinin içine beyaz kalp dövmesi yaptırdı, ama nasıl ? Dövme tutkunlarını hep gördük ve görüyoruz ama bu öyle bir şey değil bunu yaptıran resmen olayı aşmış… Göze dövme yaptırmak İnternet’e düşen habere göre Lucy Luckayanko  isimli bir kız ABD’de New York’ta yaşıyor …

Bu yazıyı değerlendirin;

Dikkat ! : Bu Yazıya puan vererek değerlendirebilirsiniz. Görüşleriniz bizim için önemli.

Kullanıcı değerlendirmeleri: 4.92 ( 9 Kişi değerlendirdi)
0
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar By SFT Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak.

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ 4 = 8

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Galaxy S5 geliyor

Teknolojinin liderlerinden olan Samsun'un en sevilen akıllı telefon serisi olan Galaxy, şimdi de Galaxy 5 İle ocak ayında piyasa girmeyi...

Kapat