Ana Sayfa » Oyun » GTA 5 Nasıl Olacak ?

GTA 5 Nasıl Olacak ?

Dünyanın heryerinden Merakla Beklenen GTA V içerik ve görünümleri ile nasıl olacak ! işte ayrıntılar


GTA5En çok beklenilen oyunlar denildiği anda akla ilk gelen yapımlardan birisi olan GTA V, kısa bir süre önce kendisini posterler üzerinden de olsa göstermişti.

Neye benzeyecek, ne zaman çıkacak derken gün geldi çattı GTA V’in ilk detaylarını sizlerle paylaşmaya. Level’ın haberine göre yapımcı ekip tarafından açıklandığı üzere, GTA V beraberinde daha önce görünmemiş düzeye farklı bir oyun yapısı ile karşımıza çıkacak. “Oyun içerisinde bulunan tüm mekanikler değişecek.” şeklinde konunun üzerine basan Rockstar Games, sadece bu genel açıklama ile yetinmedi.
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı] Yeni oyunla birlikte, Michael, Trevor ve Franklin adlı üç farklı karakter ile karşılaşacağız. Michael 40 yaşında, karısından nefret eden bir model olarak bize sunulacakken, bir diğer 40 yaşındaki karakerimiz Trevor ise uyuşturucu bağımlısı bir kişi. Son olarak 20 yaşındaki Franklin, lüks araba alış verişiyle uğraşan genç ve hırslı bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Oyunda kullanılan “quick menü” sayesinde karakterler arasında hızlı geçişler sağlanabilecek ve bu değişim esnasında kamera “Google Earth”e benzer bir açı aracılığı ile seçilen karakterin bulunduğu yere geçiş yapmamıza imkan sunacak. Açıklanan bir diğer önemli noktaysa, GTA V’de yapabileceğimiz el ve kol hareketleri. İçerisinde bulunduğumuz bölgeye göre cevap alacağımızı söyleyen Rockstar Games ekibi nerede, kiminle boy ölçüşeceğimize dikkat etmemiz gerektiğini dile getirdi. Son olarak, oyunun test aşamasında gözlemlenen, benzin dökerek bir çizgi çektikten sonra, üzerine atılan alevle bir araba patlatmak gibi aksiyonların da oyunda yer alacağı iddia ediliyor.
Kaynak: http://ush.re/4h5j

Bir önceki yazımız olan Fifa 13 demo indir başlıklı makalemizde AC Milan, Arsenal ve Borussia Dortmund hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1.365 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


7 + = 9

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Xbox 360 Türkçe olarak Türkiyede

Dünyanın popüler oyun konsollarından olan Xbox Türkiye'de ! işte Ayrıntılar...

Kapat