Ana Sayfa » Haber » Hackerlar İstanbul’da Toplanıyor !

Hackerlar İstanbul’da Toplanıyor !

NOPcon Bilgi Güvenliği konferansı, ikinci kez toplanıyor. Alanında uzman , tanınmış bir çok yerli ve yabancı hackerı sunum yapmak için Istanbul’da topluyor.
Sultanahmet’de düzenlenecek olan konferansta bilgi güvenliğinin en derin teknik konuları konuşulacak.
Daha önce Blackhat, Defcon, PowerofCommunity, Syscan vb. organizasyonlarda yer almış dünyaca ünlü hackerlar Türkiye’de ilk defa NOPcon’da sunum yapacaklar.

Bu yıl seçilen konuşmacılar arasında; Nikita Tarakanov, Moti Joseph, Svetlana Gaivoronski, Canberk Bolat, Gökhan Alkan ve Ahmet Cihan gibi isimler bulunuyor.
Katılımın ücretsiz olduğu etkinliğe kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi almak için www.nopcon.org adresi ziyaret edilebilir.

Bir önceki yazımız olan HTC de yaprak dökümü başladı başlıklı makalemizde HTC, HTC de yaprak dökümü başladı ve HTC One hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× 1 = 2

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
HTC de yaprak dökümü başladı

Ünlü telefon üreticisi olan Tayvanlı HTC son yıllarda mali olarak sıkıntılar yaşamaktaydı.

Kapat