Ana Sayfa » Maksat Paylaşmak » Hi-Level HLV-T1001W Resetleme

Hi-Level HLV-T1001W Resetleme

Hi-Level HLV-T1001W Resetleme

Merhaba arkadaşlar, Daha önceden kullandığım Hi-Level HLV-T1001W tabletde sorun olduğunda resetlemek istedim fakat biraz karmaşık olduğunu görünce paylaşmak istedim.daha sonrasında alışınca çok basit geldi ama yinede ihtiyacı olanlara yardımcı olması ümidi ile.

Hi-Level HLV-T1001W-Tablet

1. Tablet kapalı iken, Power ve ses + basılı tutuyoruz. Önce hi-level yazısı geliyor ve andreoid yazısı geliyor ve 1-2 sn içinde kapanıyor. Şarj rengi kırmızıya düşünce sadece powerdan elimizi çekiyoruz ve ses + halen basılı tutmaya devam ediyoruz 10-15 sn civarı.

2. Ses + basılı iken kırmızı ünlemli android robot simgesi çıkınca power düğmesine geri basıyor ve basılı tutyoruz (elimiz halen ses + basılı) powera geri basılı tutunca ses + dan elimizi çekip bir kere ses + tekrar basıyoruz. Ve power’dan elimizi çekiyoruz.

3. Recovery modu açılınca ses -/+ ile wipe/data factory reset’i power tuşu ile seçtikten sonra, açılan sayfadan bir tek YES olan kısmı power tuşlayıp seçiyoruz. Kısa süren bir işlemden sonra kapanıyor ve power ile açıyoruz.
Benim tablet bu şekilde düzeldi. ROM v.s uğraşmadım.

NOT: İşlemi yapacak olanların kendi sorumluluğundadır. Bende açıkcası HLV-T1001W düzeldi.
Umarım işinize yarar ve android yazısı takılı kalanların işine yarar. Alıntı değildir, biraz önce düzelttim tableti. androidwink

Bir önceki yazımız olan Bambu Ağacı Hikayesi başlıklı makalemizde Bambu, Bambu Ağacı ve Bambu Ağacı Hikayesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 2.999 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar By SFT Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak.

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


9 − 4 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Apple Watch

"Apple Watch" Resmen Duyuruldu Apple gerçekleştirdiği etkinlikte bugüne kadar iWatch olarak bildiğimiz saati resmen tanıttı: İşte akıllı saat piyasasının en...

Kapat