Ana Sayfa » Haber » Hyundai Accent Blue 2011

Hyundai Accent Blue 2011

İlk 1976 yılında Pony adıyla üretilen ve bugüne kadar dünya çapında en çok satılan Hyundai modeli olan Accent, yedinci versiyonunda “Accent Blue” adıyla ve ilk kez uygulanan 5 Yıl Bakım paketiyle 33 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuldu.
[ad#300×250 li yazı ve resim yan yana] Yeni Accent Blue, ilk etapta 109 PS maksimum güç üreten 1.4 litre hacimli benzinli motor seçeneğiyle ithal edilecek daha sonra Yeni Accent Blue’nun 128 PS gücündeki 1.6 litre dizel motor seçeneği ise yılın ikinci yarısından itibaren sunulmaya başlayacak.

Blue İsmi Nereden Geliyor?
Hyundai’nin Blue Drive isimli ekonomik ve çevre dostu programı kapsamında yer alan ürün ve teknolojilerinin uygulandığı motorda, binen yükü azaltmak amacıyla alternatör yönetim sistemi kullanılarak aküye giden güç kontrol ediliyor. Böylece araç yavaşlarken ve rölantide çalışırken yakıt tüketimiyle emisyonlar düşürülüp hızlanma sırasında da performans artırılmış oluyor.

Hyundai Accent Blue 1.4 CVVT, bu sayede 100 km’de ortalama 5,9 litre yakıt tüketip 137 gr/km CO2 açığa çıkarıyor.

[ad#468×60 Resim]
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Bir önceki yazımız olan En küçük fotoğraf makinesi başlıklı makalemizde dijital fotoğraf makinesi, En küçük fotoğraf makinesi ve fotoğraf makinesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

One comment

  1. hyundai accent

    tam Türkiye şartlarına uygun bir araba, 33,900 satış fiyatı da fena değil.

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


8 − 1 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
SAR değeri nedir ? , Sar Değeri ne olmalı ?

Vazgeçilmezimiz olan cep telefonlarının insana verdiği zararı hepimiz biliyoruz ama nedir bu zarar ve ne olarak tanımlanır yada nasıl ölçülür.......

Kapat