Ana Sayfa » Bilgisayar » İnternet Exporer 9 ‘un InPrivate özelliği

İnternet Exporer 9 ‘un InPrivate özelliği

Sadece Windows Vista ve Windows 7 üzerinin desteklediği İnternet Explorer 9 birçok özellikle geldi ama benim size anlatmak istediğim özelliği Exporer9 ‘un InPrivate özelliği.
Kimi zaman bilgisayarınızda web’de gezdiğinizde yada girdiğiniz sayfalardaki kulanıcı bilgilerinizden bir iz bırakmak istemezsiniz.
İnternetde Aışveriş yaparken yada internet kafede dolaşırken göz atma ve arama gölümlerinde başkalarıın görmesini istemediğiniz bir kanıt bırakmaz istemezsiniz değilmi işte internet Explorer 9’un bu özelliği tam size göre…..

[ad#300×250 li yazı ve resim yan yana] InPrivate Gözatma, göz atma geçmişinizin, geçici Internet dosyalarının, form verilerinin, tanımlama bilgilerinin ve kullanıcı adlarıyla parolaların tarayıcı tarafından alıkonmasını önlemeye yardımcı olur.
InPrivate Gözatma özelliğini Güvenlik menüsünden, Ctrl+Shift+P tuşlarına basarak veya Yeni Sekme sayfasından başlatabilirsiniz.
Internet Explorer, ziyaret ettiğiniz web sayfaları veya yaptığınız aramalar hakkında hiçbir bilgi saklamayan yeni bir tarayıcı oturumu başlatır. Tarayıcı penceresini kapattığınızda, InPrivate Gözatma oturumunuz sona erdirilir.

Bu özelik gerçekten kulanılabilir bir özellik.
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Bir önceki yazımız olan TTNET Araç Çubuğu başlıklı makalemizde TTNET, TTNET Araç Çubuğu ve TTNET Müzik hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ 6 = 14

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Kalbimin Tapusu Hediyesi İsteyen herkeze BEDAVA > Bu Fırsat Kaçmaz

Piyasada 30TL ile 50 TL arasında değişen fiyatlara satılan Kalbimin Tapusu, Web Dünyamızdan İsteyen herkeze BEDAVA Evet hiç bir ücret ödemeden...

Kapat