Ana Sayfa » Haber » İnternetten verilen en büyük sipariş

İnternetten verilen en büyük sipariş

İnternetten verilen en büyük sipariş bu olsa gerek…
İnternet üzerinden birçok ürünü hatta herşeyi satın alabildiğimiz şu günlerde yok artık dedirten bir satış yaşandı.
İnternette dolaşan habere göre İnternetden alışverişin en büyük firmalarından Amazon dan en büyük spariş verildi ve işte o spariş hakkında detaylar.

Amerika’da internet üzerinden dünyanın en büyük kargosunun siparişini verdi. Dev kolinin içinde gelen ürünü görenler ve komşuları ise , gelen kargonun içinden çıkanı görünce çok şaşırdı.

İnternetten verilen en büyük sipariş

İnternetten verilen en büyük sipariş

Reddit adlı paylaşım blogunda paylaşıldığı söylenen bir yazıda Bir kullanıcı komşusuna dünyanın en büyük kargosunun geldiğini, bu kutuyla ne sipariş etmiş olabileceğini paylaştığında, Kullanıcının paylaşımından birkaç gün geçtikten sonra, bir otomobil firmasının internet üzerinden satış yapan tanınmış bir site ile yaptığı anlaşma çerçevesinde otomobil satışına başladığı ortaya çıktı.(Bunu da görecekmiydik)

Söz konusu site yani resimde de göründüğü gibi Amazon; kafa karıştıran gizemli kutu ile ilgili bir açıklama yapmak zorunda kaldığı belirtildi ve Yapılan açıklamada, 3 tüketicinin gerçekten de otomobilini internet üzerinden sipariş ettiğini belirtti.

İnternetten verilen en büyük sipariş

İnternetten verilen en büyük sipariş

Alışveriş sitesi otomobillerin kargo halinde gönderme macerasını bir video haline getirdi ve önümüzdeki hafta yayınlamayı palanladığı söyleniyor, yayınlandığı anda paylaşıyor olacağız inş.

“İnternetten 2014 model otomobil sipariş eden ve otomobillerini karton koli içinde alan şahıslar ise kapılarının önüne yanaşan kargo aracının üzerindeki dev koliyi gördüklerinde şaşkınlıklarını gizleyemedi.”

Bu İlginç satış hakkında Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Lamborghini Huracan ! başlıklı makalemizde Huracan, Lamborghini ve Lamborghini Huracan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1.808 defa görüntülendi...

İnternetten verilen en büyük sipariş bu olsa gerek… İnternet üzerinden birçok ürünü hatta herşeyi satın alabildiğimiz şu günlerde yok artık dedirten bir satış yaşandı. İnternette dolaşan habere göre İnternetden alışverişin en büyük firmalarından Amazon dan en büyük spariş verildi ve işte o spariş hakkında detaylar. Amerika’da internet üzerinden dünyanın en büyük kargosunun siparişini verdi. Dev …

Bu yazıyı değerlendirin;

Dikkat ! : Bu Yazıya puan vererek değerlendirebilirsiniz. Görüşleriniz bizim için önemli.

Kullanıcı değerlendirmeleri: 4.93 ( 2 Kişi değerlendirdi)
0
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar By SFT Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak.

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


6 + = 8

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Lamborghini_Huracan
Yeni Lamborghini Huracan !

Güç, Lüx,Spor, Hız ve tutku denilince akla ilk gelen otomobillerden biri olan Lamborghini'nin son gözdesi olan Gallardo'nun yerini alacak yeni...

Kapat