Ana Sayfa » Teknoloji » Cep Telefonları » İOS 8 Beta

İOS 8 Beta

Apple İOS 8 Beta

Apple İOS 8 Beta

Dünyanın Akıllı Telefon liderlerinden Apple’ın yeni nesil mobil işletim sistemi iOS 8 geçtiğimiz günlerde yani 2 Haziran’da yapılan Geliştiriciler Konferansında tanıtılmıştı.
Bu geliştiricilerin tanıtım sonrası Apple iOS 8’in Beta sürümünü indirmeye sunmuştu. Fakat  Gelen hatalar ve iOS 8’in bahsedilen özelliklerinin olmamasından dolayı eleştiren Apple 2 hafta sonra 2. Beta sürümü ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya karar vermişti.

Bu güncelleme sırasında Telefonunuza bir şey olursa Telefonunuzun garantisi hala devam edecek deniliyor.

İOS 8 in 2. Beta sürümünden de şikayetler alan Apple daha sonra ( BGR araştırma şirketinin haberine göre) Apple iOS 8’in 3.Beta versiyonunu 8 Temmuzda dağıtacağını belirtti. Bu dağıtımla birlikte Apple’ ın daha fazla özelliği ve daha stabilize bir iletim sistemini bizlere sunacağını görüp öğreneceğiz.  Bu konuda yeni haberler oldukça sizlerle hemen paylaşmaya devam edeceğiz.

Apple İOS  Beta geçmişi

Apple İOS Beta geçmişi

Apple’ın iOS 8 de 3. beta sürümü yayınlaması çok ta ilginç bir durum değil çünkü Apple 2.0 den bu yana yayınladığı mobil işletim sistemlerinde birçok beta sürüm yayınlamıştı.İşte Apple’ın İOS 2 den bu yana yayınladığı Mobil işletim sistemlerini tam derleyip yayınlamadan öncesine kadarki düzeltmeler için yayınladığı beta sürüm grafiği aşağıdaki gibi.

İOS 8 Betayı Geliştiriciler Buradan İndirebilir. https://developer.apple.com/ios8/

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S5 Özellikleri başlıklı makalemizde Galaxy S5, Galaxy S5 fiyatı ve Galaxy S5 hakkında haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1.380 defa görüntülendi...

Dünyanın Akıllı Telefon liderlerinden Apple’ın yeni nesil mobil işletim sistemi iOS 8 geçtiğimiz günlerde yani 2 Haziran’da yapılan Geliştiriciler Konferansında tanıtılmıştı. Bu geliştiricilerin tanıtım sonrası Apple iOS 8’in Beta sürümünü indirmeye sunmuştu. Fakat  Gelen hatalar ve iOS 8’in bahsedilen özelliklerinin olmamasından dolayı eleştiren Apple 2 hafta sonra 2. Beta sürümü ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya karar …

Bu yazıyı değerlendirin;

Dikkat ! : Dikkat ! : Bu Yazıya puan vererek değerlendirebilirsiniz. Görüşleriniz bizim için önemli.

Kullanıcı değerlendirmeleri: 5 ( 1 Kişi değerlendirdi)
0
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar By SFT Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak.

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


2 + 6 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Lykan Hypersport
Lykan Hypersport – Sadece 7 tane üretildi – 3,4M$ değerinde

Merkezi Dubai'de olan Lübnanlı W Motors adlı bir otomobil firması ürettiği son model süperspor araba ile bir anda otomobil dünyasında...

Kapat