Ana Sayfa » İnternet » Facebook » Kuruluşundan Bu Güne Facebook tasarımları

Kuruluşundan Bu Güne Facebook tasarımları

Sosyal medyaya yeniden şekillendiren Facebook Kuruluşundan bu yana sürekli yenilenme içerisinde.2005’te kurulan facebook un kuruluşundan günümüze kadarki deyişimleri bakın nasıl olmuş Galerimizden bakabilirsiniz.

Facebook’un Timeline’a geçiş nedeniyle buna bende dahilim, gördüğü tepkiye rağmen Facebook, 1 Milyar’a yakın üye sayısı ile sosyal ağların en büyüğü olma unvanını kimseye kaptırmıyor.
Değeri Kısa bir süre içerisinde çook fazla büyüyen ve yakın bir zamanda halka açılan ve bu sayede önemli bir gelir elde edip, yeni şirket satın almaları ile büyüdü.
Halka arz sürecinden sonra ilk gün tavan yapan Facebook hisseleri daha sonrasında çok sert bir düşüş yaptı ve o haberi sizlerle burada paylaşmıştık.
Düzenli olarak değişen Facebook profil sayfalarının Tarihsel değişimine gelin birlikte bakalım.

2005 deki – The Facebook tasarımı

2006 daki– Mini-Fee tasarımı

2007 deki– Interaction tasarımı

2008 deki – The App Era tasarımı

2009 daki – Pages tasarımı

2010 daki – A Visual Redesign tasarımı

2011 deki – Ticker tasarımı

2011 deki – Timeline tasarımı ve günümüz.

[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Bir önceki yazımız olan Amazon Nehri'nde bulunan ilginç canlı başlıklı makalemizde Amazon, Amazon Nehri ve ilginç canlı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


9 − 4 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Google’dan Londra 2012 futbol doodle oyunu

Londra 2012 Yaz Olimpiyatları için her gün ana sayfasına farklı bir spor dalına özel olarak ayıran Google, şimdi Futbol Oyunlarını...

Kapat