Ana Sayfa » Galeri » Mercedes Viano Pearl, Seri Üretime Geçti

Mercedes Viano Pearl, Seri Üretime Geçti

Daha önce İlk olarak 2008 yılında tanıtılan Mercedes Viano‘nun Pearl versiyonu seri üretime geçiyor. Lüx ve konforu ile göze çarpan Mercedes Pearl Avrupa pazarında 100.000 Avro gibi yüksek bir fiyatla satışa sunulacak olan yeni Viana Pearl kendi segmentinde lüks anlayışı ile Mercedes çizgisini yansıtıyor.

[ad#Tek Şerit Yatay Yazı] Yeni Viano Pearl’ın iç mekanında 6 kişilik oturma kapasitesi,Tamamen lüks görünüm için tasarılanan Pearl’ın içinde otururken arabada olduğunuzu unutabilirsiniz.
Deri döşemeleri, koyuluğu ayarlanabilen camları, kablosuz internet noktaları, Bang & Olufsen marka ses sistemi gibi özellikleri ile lüx oluşunu güçlendiriyor.

Yeni Mercedes Viano Pearl’da 3.0 litrelik altı silindirli motoru tam 224 beygir gücünde. Ayrıca 3.5 litrelik altı silindirli, 258 beygir gücünde iki farklı dizel motor bulunuyor.
Sunulan iki motor da otomatik şanzumana sahip.
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Bir önceki yazımız olan 6 milyon kibrit çöpü ve 16 yıl başlıklı makalemizde 6 milyon kibrit çöpü, Arkeoloji Müzesi ve Bulgaristan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ 7 = 8

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Imperium Galactica II Yeni ipad’de

Oyun altın çağı, orijinal imparatorluk inşa alanı RTS, klasik bir reintroducing sırt ve yeni yüksek çözünürlüklü dokular ve canlı renkler...

Kapat