Ana Sayfa » Haber » Microsoft, Crytek’e gözünü dikti

Microsoft, Crytek’e gözünü dikti

Microsoft yine şaşırtmadı bizi Teknoloji namına gelişen ilerisi olan ve gelecek vaad eden ne varsa microsoft ona atlıyor illaki. şimdi ise Microsoft, Almanya’da bulunan bağımsız oyun geliştirme firması Crytek’i resmi birinci parti stüdyosu yapmak istediyor.
Xbox 360’a özel Kinect kontrolleriyle oynanan Ryse oyununu Crytek’e yaptıran Microsoft, Crytek’i bünyesine katarak Xbox 360’a özel oyun ürettirme gibi bir düşünce içerisinde….

[ad#468×60 Yazı] PC için 2004’te Far Cry’ı, 2007’de Crysis’i ve 2008’de eklenti paketi olan Crysis Warhead’i yapan Crytek, Kinect için Ryse’ı geliştirirken PC oyunlarınada devam eder inşallah diye bekliyoruz.
Crytek şu anda Kinect için Ryse’ı geliştirmeye devam ettiği söyleniyor.[ad#468×60 Yazı]

Bir önceki yazımız olan Sonsuz maymun teoremi'ni hiç duydunuzmu ? başlıklı makalemizde duydunuzmu, maymun ve Sonsuz maymun teoremi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


8 × = 40

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Google ismi nerden geliyor biliyormusunuz ?

Eylül 1998’de Larry Page ve Sergey Brin tarafından kurulan internetin bir numaralı arama motoru Google’ın ismi 1’den sonra yüz sıfırla...

Kapat