Ana Sayfa » Haber » Microsoft Office 2007 SP3 yayınlandı!

Microsoft Office 2007 SP3 yayınlandı!

Microsoft Office 2007 için SP3 Microsoft tarafından yayınlandı.Microsoft Nisan 2012’de resmi olarak desteğini sona erdireceği Office 2007 için son büyük güncelleme olacak. Microsoft Office 2007 Service Pack 3’ü Buradan İndirebilirsiniz.

Eklenen özellikler arasında bulunan kaynakça stilleri (Harvard Anglia, IEEE, APA Sixth Edition, ve MLA Seventh Edition) var ve hata mesajlarındaki Unicode olmayan karakterler, artık düzgün bir biçimde gösteriliyor.

Microsoft Office 2007 Service Pack 3’ü Buradan İndirebilirsiniz.

[ad#Üye Ekle-egitim sitesine]

Bir önceki yazımız olan 2011 Cebit fuarı 6-9 Ekim arası başlıklı makalemizde 2011 Cebit fuarı, 2011 Cebit fuarı 6-9 Ekim arası ve cebit hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


8 − = 1

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Akıllı Telefon Liderliği Şimdilik Samsung’da

Açıklanan Bilgilere göre  akıllı telefonların sevkiyat rakamlarına bakıldığında liderlik değişmiş olarak görülüyor.Haberlere göre 2011 Yılının ilk çeyreğinde 20 milyona yakın...

Kapat