Ana Sayfa » Haber » Monochroma 80 bin dolar bağış aldı.

Monochroma 80 bin dolar bağış aldı.

Türk şirketi tarafından geliştirilen Monochroma oyunu hedeflediği 80 bin dolardan fazla bağış aldı.

Türk şirketi tarafından geliştirilen Monochroma oyunu Nowhere Studios adlı Kickstarter üzerinden bağış topluyordu. Aradan geçen zamandiliminde Monochroma, hedefine ulaşarak 80 bin dolardan fazla bağış aldı!

Türk oyun ekibi Nowhere Studios’dan, çocuk olmak ve bir kardeş sahibi olmak üzerine 1950’lerin ürpertici bir distopyasında geçen sinematik puzzle platform oyunu

Monochroma tamamı Türkiye’de üretilmiş bir sinematik puzzle oyunu. Monochroma, çocuk olmak, size ihtiyacı olan küçük bir kardeş ile büyümek, endüstriyel-simyanın geliştiği bir dünyada engellerle karşılaşmak ve bulmacalar çözmek üzerine bir oyun.

HowTo_s1“Platform oyunları çocukluğumuzla ilgilidir. Durun ve bir anlığına düşünün, platform oyunlarında yaptığımız şeyler küçükken parkta oynarken yaptığımız şeyler. Şimdi büyüdük ve artık bir kutuyu ittirip üstünden atlamaya çalışmıyoruz. Tahta merdivenlere tırmanmıyoruz ya da iplerde sallanmıyoruz. Monochroma’nın öğretici bölmünü çocuk parkında geçiyor. Bunun aracılığıyla çocukluğumuza gönderme yaparak, çocukluk anılarını beraberlerinde taşıyıp, platform oyunlarını canlı tutan bütün oyun geliştiricilerine teşekkür ediyorum.”

Orçun Nişli – Monochroma’nın Yaratıcı Yönetmeni
Oyunu Buradan İndirebilirsiniz. Oyunu İndir

Bir önceki yazımız olan Dragon City Mobile ipad Oyunu başlıklı makalemizde Dragon City, Dragon City Mobile ve Dragon City Mobile indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1.243 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Ercan İnkaya Hakkında

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× 2 = 8

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Dragon City Mobile ipad Oyunu

İTunes Türkiye'de En çok indirilen oyunlar listesinde 1 numaraya oturan Dragon City oyunu eğlence ve oynanabilirlik ile oyun severlerin tutkunu...

Kapat