Ana Sayfa » Teknoloji » Cep Telefonları » Pil Ömrü 15 Yıl Olan Telefon

Pil Ömrü 15 Yıl Olan Telefon

Telefonumun Şarzı çok iyi gidiyor ya da en iyi bataryalı telefon bende diyorsanız bu haberimizi kesinlikle okumalısınız.
[ad#468×60 Resim]

Telefonların pil ömrü biz kullanıcılar için daima en önemli problemlerden biri olmuştur. Xpal Power adlı bir firma bu sorunu ortadan kaldıran bir cihaz tanıttı.

Firmanın tanıttığı Spare One adlı bu telefon tek bir AA kalem pille 15 yıl boyunca çalışabiliyor.

Sadece arama yapabileceğiniz telefon Tasarım amacında da olduğu gibi sadece Acil aramalar için tasarlanmış durumda yani sadece arama yapabiliyorsunuz.
Acil durumlara karşı her evde bulundurulması gereken bu Telefon her eve lazım.[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Bir önceki yazımız olan En çok kullanılan iPhone Uygulaması belirlendi başlıklı makalemizde en çok kullanılan iPhone, en meşhur iPhone uygulaması ve instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


− 2 = 6

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Poponuzu Anahtar Olarak Kullanabilirsiniz

Şu japonlar hayatı kolaylaştıracağız diye Teknolojiyi oyuncak ettiler resmen. işte Bir Japon teknolojisi klasiği daha! Japonların yeni fikirlerinden biri ile...

Kapat