Ana Sayfa » Teknoloji » Cep Telefonları » Samsung, Apple’ı yine Geride Bıraktı

Samsung, Apple’ı yine Geride Bıraktı

Apple Samsung’u birçok köşeden sıkıştırmasına rağmen yılmayan Samsung Liderliği kaybetmedi.Yapılan Pazararaştırmalarına göre Avrupa’daki akıllı telefon satışlarında Samsung Apple’ı geride bırakmayı başardı.Galaxy S II ile birlikte güçlü bir yükseliş kazanan Samsung’un 4.8 milyon akıllı telefon sattığı, Apple’ın ise 4.6 milyon adette kaldığı belirtildi.

[ad#468×60 Yazı] Samsung ve Apple’ın Lisansdan dolayı başlayan savaşı çok kızışmış ve neredeyse yılan hikayesine dönmüştü.
Samsung için Getirilen yasaklara karşı tüketicilerin desteği de Samsung’un güçlü çıkışını desteklemiş bulunmakta.Satışlardaki rakamlarda bunu destekler durumda.
Bana Sorarsanız Samgung ve Android birleşince çok da kaliteli bir Cihaz ortaya çıktı ve Apple gibi dev şirket bu büyük gücün farkında ve bunu engelleme peşinde.
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu 22 Eylülde TNT'de Başlıyor başlıklı makalemizde Kurtlar Vadisi 6. Sezonu, Kurtlar Vadisi Pusu ve Kurtlar vadisi pusu izlemek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

One comment

  1. asıl nokia bitti

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


5 + = 9

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Fifa 2012 Demo İndir | Hemen Test et

Merakla beklenen futbol tutkunlarının vazgeçilmezi olan Fifa 12′nin demo sürümü yayımlandı. Ea Sports tarafından geliştirilen ve En çok sevilen oyunlarda...

Kapat