Ana Sayfa » Haber » Skype ile 3 boyutlu görüşme

Skype ile 3 boyutlu görüşme

Görüntülü konuşmanın üstadı olan Skype hızını kesmiyor ve şu dönemde çok favori olan 3 boyutlu izleme keyfini şimdide karşılıklı konuşmada yaşatacak gibi.şu an da tamamen bitmiş bir çalışma yok ama test aşamasındaki denemelerde herhangi bir sorun yaşanmamış durumda ve söylenenlere göre çok kısa bir süre içerisinde son kullanıcılara duyurulacak.

Biliyorsunuz ki Skype, 2011 yılında Microsoft tarafından satın alındı.Skype, görüntülü telefon görüşmelerini üç boyutlu hale getirmek için çalıştığını doğruladı.Şirketin yöneticisi olan Mark Gillet, BBC’ye “Laboratuvarda üç boyutlu ekran teknolojisine ve üç boyutlu görüntü çekimine dair çalışmalarımız var.” dedi.

3D görüntülerde artık Gözlük kullanımının aşılması gerekmekte çünkü bu 3D yi daha kullanışlı kılacaktır ve Skype da bu iş için uğraştığını dile getirmekle kalmadı işi test etmeye başlamış bile.

Bir önceki yazımız olan Facebook artık şahsi bilgilerinizi kullanabilecek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu yazı : 1.241 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar By SFT Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak.

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


8 + 2 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Facebook artık şahsi bilgilerinizi kullanabilecek

Facebook, Hak ve Sorumluluklar Bildirimi’nde değişikliğe giderek, kullanıcıların sosyal ağdaki bilgilerinizi kullanmak için adına kendisine yeni yetkiler verdi. Sebeplerinden biri...

Kapat