Ana Sayfa » Android » Sony Xperia Z için Android 4.4.4

Sony Xperia Z için Android 4.4.4

Sony Xperia Z için Android 4.4.4
Sony, güçlü akıllı tlefonlarından olan Xperia Z ailesi için Android’ın kitkat olarak bilinen ve son sürümü olan 4.4.4 KitKat’ı dağıtmaya başladı.

İlk olarak Fransa için sunulan güncellemenin detaylarına bir göz atalım.

Bildiğiniz gibi Sony, IFA 2014’te Xperia Z3 ailesini tanıtmıştı. Sony önceki yıllarda pazara sunduğu Xperia Z ailesiiçin cihazlarına yeni güncellemeler vermeye devam ediyor.
Sony Xperia Z
Xperia Z ile beraber Xperia ZL, Xperia ZR ve Xperia Tablet Z modelleri için Android 4.4.4 KitKat güncellemesi duyuran Sony, güncellemeyi Fransa’da kullanıcılara dağıtmaya başladı bile. Android 4.4.4 KitKat şu anda Fransa’da kullanılabilir durumda

Android 4.4.2 sürümünden Android 4.4.4 sürümüne güncellenen Sony Xperia Z , performans artışının yanısıra bazı hataların düzeltilmesini sağlıyor.

Android 4.4.4 sürümü ile Sony Xperia Z ailesine gelen yenilikler;

– Arka planda çalışan uygulamalarda yeni düzeltmelere gidildi ve Böylece cihazların batarya performansları daha da artırıldığı belirtildi.

– Email uygulamasının daha stabil olması ve performansı artırıldı

– MMS, Takvim, Wireless, Kişiler ve daha pek çok yerel uygulamada yeni geliştirmeler yapıldı.

– Android 4.4.2 güncellemesinde geri bildirim de oluşan tüm hatalar için düzeltmeler yapıldı.

İlk olarak fransada son kullanıcıya sunulan Android 4.4.2, Güncellemesinin önümüzdeki dönemlerde Türkiye’de de kullanıcılara dağıtılması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Dünyanın ilk projeksiyonlu saati başlıklı makalemizde akıllı saat, akıllı saatler ve Dünyanın ilk projeksiyonlu saati hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1.502 defa görüntülendi...

Sony Xperia Z için Android 4.4.4 Sony, güçlü akıllı tlefonlarından olan Xperia Z ailesi için Android’ın kitkat olarak bilinen ve son sürümü olan 4.4.4 KitKat’ı dağıtmaya başladı. İlk olarak Fransa için sunulan güncellemenin detaylarına bir göz atalım. Bildiğiniz gibi Sony, IFA 2014’te Xperia Z3 ailesini tanıtmıştı. Sony önceki yıllarda pazara sunduğu Xperia Z ailesiiçin cihazlarına …

Bu yazıyı değerlendirin;

Dikkat ! : Bu Yazıya puan vererek değerlendirebilirsiniz. Görüşleriniz bizim için önemli.

Kullanıcı Değerlendirmeleri: Henüz puan veren olmadı !
0
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar By SFT Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak.

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


5 − 4 =

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Yere Kapaklananlar

Bazı anlarda hiç istenmeyen bir şekilde yüz üstü düşebiliyoruz. yada ayağımız takılıp ya da kayıp düşebiliyoruz. işte bu gibi durumların...

Kapat