Ana Sayfa » Haber » Steve Jobs’un 3 Ay Ömrü Kaldı

Steve Jobs’un 3 Ay Ömrü Kaldı

Apple’ın efsane patronu Steve Jobs, hastalığı dolayısıyla aylar boyu şirketin başından uzak kalmış, geçtiğimiz hafta ise CEO’luk görevini Tim Cook‘a bırakarak geriye çekilmişti.Kanserle Mücadele eden Steve Jobs’un yayınlanan son fotoğrafları ise hastalığın Jobs’u bir hayli erittiğini gözler önüne sermişti.
İşte O Üzücü Açıklama…

[ad#468×60 Resim] Steve Jobs’un doktorları, efsane patronun sadece 3 ay ömrü kaldığını açıkladı.
Tüm bu Üzücü gelişmelerin ardından ise Jobs’un doktorları, pankreas kanseriyle boğuşan Jobs’un yolun sonuna yaklaştığını ve 3 aylık ömrü kaldığı konusunda hemfikir.
Doktorların bu açıklamasını çevresindekilerle paylaşan ise Steve Jobs’tan başkası değil.

Jobs, hastalığı nedeniyle bir süredir evinde istirahat ediyor.Kaynak:Hürriyet
[ad#Tek Şerit Yatay Yazı]

Bir önceki yazımız olan Okullarda Tablet Bilgisayar Hazırlığı Başlıyor başlıklı makalemizde akıllı tahta, MEB ve Milli eğitim bakanlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı : 1 defa görüntülendi...
Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz ?

Yazar Saffet Hakkında

Web Dünyamız olarak Teknoloji, Sosyal medya, İnternet ve hayata dair paylaşımlar ile sizlere faydalı ve bilgi veren bir şeyler paylaşmak ve sizlerin iyi vakit geçirmenizi sağlamak. Sizde Web Dünyamıza Katılma yazar olmak isterseniz Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Diğer Sitelerimiz: video.webdunyamiz.com | resim.webdunyamiz.com

Yorum Bırak

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


5 + = 7

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Okullarda Tablet Bilgisayar Hazırlığı Başlıyor

İlk önce Başbakan'ın açıkladığı ve ülkemizde birçok kişininde merak ettiği Tablet Bilgisayar projesi 2011-2012 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminde öğrencilere 2.5...

Kapat